Jump to content

Prezentare Vasea


VaSeA RPG3
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Joc pe RPG3: , VaSeA[] ' Forum: , SmileQ '


- Prenume:Vasile


- Varsta:14 ani.


- Locatia:Iasi.


- Ocupatie:Elev :)


- Jocul(rile) preferat(e):SA:MP , Fotbal , Counter etc.


- Hobby-urile tale:Fotbal , SA:MP.


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):Salut, ma numesc Vasile, am 14 ani si locuiesc in orasul Iasi. Ma consider o fire serioasa, de treaba, de incredere, ambitioasa si putin amuzanta. Invat la Liceul Teoretic ''Petru Rares''. Cel mai mult imi place sa joc fotbal, la fel si samp. Nu suport sa-si bata cineva joc de mine doar intorc capul si merg inainte fara sa trag atentie, nici mie nu-mi place sa-mi bat joc de cineva pentru ca realizez ca nu e frumos. Imi plac oamenii cei sinceri, de incredere si intelegatori. Imi place sa aleg prietenii dupa calitatile bune, nici de fel rele. Cunosc oamenii dupa vorbire nu-mi plac cei care sa se faca mari si tari. Cunosc minciuna si o urasc. Imi place foarte mult sa ma joc la calculator ar fi un Hobby. Cam asta ar fi din partea mea! Salut!


- De unde ai aflat de B-Zone Community?:De pe internet.


- Alte precizari?:Salut! Rog cei cu skype sa-mi dae PM cu numele de la skype + pe ce server de RPG joaca.


Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.