Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[HELP] Cerere fonturi


CRZEU
 Share

Recommended Posts

Salutare, am lucrat in trecut ceva mai mult in Photoshop, dar am renuntat o perioada buna de timp, iar acum m-am gandit ca in timpul liber sa mai fac si eu cateva lucrari.

 

As avea nevoie de niste fonturi ceva mai bune de folosit pentru o semnatura sau un avatar. Daca m-ati putea ajuta cu cateva fonturi, as ramane dator.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da, ai dreptate, dar sunt unii designeri care apreciaza unele fonturi mai mult si le folosesc mai des, indiferent de stock (totusi, se incadreaza bine). De pe acel site imi aleg si eu fonturile in general.

Link to comment
Share on other sites

Salut, mai jos ai câteva fonturi bune folosite în mare parte pe avatarele / semnăturile ce le întâlnești pe marile comunități:

1.StreetBrush

2.the Citizens

3.True Lies

4.Vladimir Script

5.Yaquote Script Personal Use

6.Xtreem Fat Demo

7.Wankstaberg Battles

8.Vivaldi

9.Six Caps

10.Remachine Script Personal Use

11.Rage Italic

12.Mustang

13.SteelFish

14.Mistral

15.LoveRock

16.jey

17.JaneAusten

18.HndsHand

19.Freestyle Script

20.Spray.ME

Aceste 20 de fonturi, eu cel puțin le folosesc foarte des, și sunt destul de mulțumit de rezultat.Dacă mai ai nevoie și de altele îmi poți da un pm.

Dacă acest post ți-a fost de ajutor îmi poți acorda un like.

Edited by SoBru
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.