Jump to content

[Portofoliu] - IAWY


AIM IAWY
 Share

Recommended Posts

B8gO3Rj.png doar asta imi place, restul se vad naspa... mai lucreaza si cu text ca am vazut ca iti iese foarte bine. Bravo si mult succes pe viitor.

 

 

Am uneori o lene cand vine partea cu textul, deea nici nu prea pun text pe lucrări. Pe aia i-am facut-o unui prieten, deea am pus =)))

Link to comment
Share on other sites

5. Topicurile vechi, în care nu s-a postat mai bine de 7 zile vor fi închise. În caz ca membrul care a creat inițial topicul va dori deschiderea lui, aceasta se va realiza prin trimiterea unui PM designerilor comunitătii.



Closed.


Link to comment
Share on other sites

  • Beyond locked this topic
On 2/25/2018 at 12:35 AM, MCavallaro said:

Ai vrea sa-mi dai psd la astea 2 in pm ?
app: faine, imi plac. nice work

 

daca vrei sa faci efectul 3d, da-mi un skype sau ceva si te invat. psd-ul cred ca il mai am, dar nu stiu pe unde :))

 

ceva pentru frate miu la facultate, am zis sa-l ajut si cam asta a iesit (nu ma laud cu asta :)) )

o5xiAUug.png

 

pentru un var ce vrea sa se apuce de muzica si are nevoie de o poza de fundal unde sa-si puna versurile

ZAGvacM.jpg

 

si doua avatare free facute la vrajeala in 5 minute amandoua cred

6ppdtBk.png n83Ajp0.png

Link to comment
Share on other sites

  • Andr666 changed the title to Portofoliu IAWY ZEW
  • ome locked this topic

Unlocked la cererea creatorului topicului.

+ schimbare titlu la cererea creatorului: Portofoliu iAW > Portofoliu IAWY ZEW

Edited by A n d r
Link to comment
Share on other sites

Nu s-au mai postat creații de mai bine de 7+ zile. Te rog contactează un membru din echipa designer pentru a-ți redeschide portofoliul.

T/C

Link to comment
Share on other sites

  • FROG ZEW changed the title to [Portofoliu] - IAWY
  • Andr666 locked this topic
  • FROG ZEW unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.