Jump to content

[Portofoliu] - IAWY


AIM IAWY
 Share

Recommended Posts

Frumos portofoliu,felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Scuzati-ma, acum am vazut. Prima cu textul nu este facuta de mine. Este un cadou facut de un prieten, am pus-o pe alta comunitate ca avatar si aveam link-ul copiat. Ii cer unui designer sa stearga acea poza ca nu este a mea, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Mersi pentru unlock.

 

NgjWyGW.jpgEqKnyt7.jpg7ZSkYXz.jpgSXyfcZy.jpg7r22dMu.jpgBv8Q88G.gif

 

5oezHxK.jpghsx9108.jpgETjUqAL.jpgn7jrVnA.jpgxjATsTC.jpgDmJJWvU.jpg

 

DxMSq0D.jpguSbY9SU.jpgvBnv86z.jpgYcJVjNr.jpgU1DIVQR.jpgYyOwyC8.jpg

 

YouTube logo:

 

DMDVnBB.jpg

 

HUH7GYI.jpg

 

Nu am fost inspirat cu logo-ul si nici nu stiu sa-l fac, am pus 2 shape-uri, un text si meh... ceva simplist

Edited by iAWx TheHunter
Link to comment
Share on other sites

Salut, ma inveti te rog si pe mine cum sa fac una d'asta? :):Di_AW.png Am vazut si la RaresT dar nu stiu cum sa fac :)) Quote/Mention please.

 

Eu am facut cerere, tot RaresT mi-a facut-o si mie, stai linistit. Te-as invata daca as stii cum se face.

Link to comment
Share on other sites

@, sincer iti zic, arata foarte nasol ultimul blur.. pe langa ca e foarte luminos, ma dor ochii cand ma uit la el, mai e si in exces, te-as sfatuii sa porti un alt blur, ceva mai darken...cu text-ul nu stai rau, dar ti-am zis de blur.

Link to comment
Share on other sites

@, sincer iti zic, arata foarte nasol ultimul blur.. pe langa ca e foarte luminos, ma dor ochii cand ma uit la el, mai e si in exces, te-as sfatuii sa porti un alt blur, ceva mai darken...cu text-ul nu stai rau, dar ti-am zis de blur.

 

Mersi, Cristian. Nu stiu ce sa zic despre blurul cel nou, mie mi-a placut. Recunosc totusi ca are o nuanta cam aprinsa pentru ca are doar Screen si Lighten, alaturi de un curves, un saturation ce da tot spre alb si ajustari cu un alt efect sau ceva. O sa incerc sa remediez, mersi de parere. Payne nab, mersi ca mi-ai zis, oricum nu am nicio treaba cu ei dar o aveam de mai mult timp si am zis sa o pun dar am uitat.

Link to comment
Share on other sites

Sunt reusite! Felicitari pentru munca depusa si astept sa vad creatii de la tine si pe viitor!

Link to comment
Share on other sites

  • FROG ZEW changed the title to [Portofoliu] - IAWY
  • FROG ZEW unlocked this topic
  • Andr666 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.