Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

In acest topic membrii clanului pot discuta despre orice.



Este interzis:


-Posturile mai mici de 3 cuvinte.


-Posturile inutile.


-Jigniri/insulte/suferinte.


-Dublu post.


-Postarea de catre un membru ce nu face parte din clan.



Link to comment
Share on other sites

@, sal sal, nici 1 ora nu are clanu, adu membrii, am de gand sa fac acest clan cunoscut pe tot forumul, numele initial era "The Spammer's of B-Zone" cu tagul [sPAM] dar mi-a fost respins =)) Cica am intentii ascunse.

Link to comment
Share on other sites

@, sal sal, nici 1 ora nu are clanu, adu membrii, am de gand sa fac acest clan cunoscut pe tot forumul, numele initial era "The Spammer's of B-Zone" cu tagul [sPAM] dar mi-a fost respins =)) Cica am intentii ascunse.

pai cine jtie ce intentii ai tuuuu chemi moldovenii un bug nou hmmm maine iara ai cnn ls si a treia zi ban :)000000

Link to comment
Share on other sites

@, pai vezi ba, ca la bug trebuiau 2, si cand eram eu ON ba era unu, ba altu, si dupa si eu au vrut sa faca $$ si s-a inceput. Dar nu regret. Ma stie tot serverul + tot am iesit in profit cu 8kk =))

Link to comment
Share on other sites

@, pai vezi ba, ca la bug trebuiau 2, si cand eram eu ON ba era unu, ba altu, si dupa si eu au vrut sa faca $$ si s-a inceput. Dar nu regret. Ma stie tot serverul + tot am iesit in profit cu 8kk =))

pff nasol 8kk? Pai astia ii faci din tepe ma daca dai la playeri de lvl mic teapa :)))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.