Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

30 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Mai bine sa fii cersator în Germania decât sa ai bacul în Moldova. 

=)) eu am incercat sa o fac sa sune mai frumos =))  si clar castigi mai bine mai ales cu cersetor =))

Link to comment
Share on other sites

On 17.06.2017 at 7:49 PM, Duntex said:

Hmm, de ce am numele mov?

Nu e pletoasa. Defapt la GooD ii se mai zice Pleata. GooD a facut coduri impreuna cu Xpeedo pe site-ul CHEATS TW pana cand GooD a "furat" banii si l-a lasat pe Xpeedo in **** goala. Xpeedo si-a reinceput activitatea cu codurile impreuna cu LuckyLuciano care e la profil Mate Info si mna. GooD si-a inventat propriul lui site numit Cheats For SAMP. In legatura cu rusii, da, ai mare dreptate, pe langa coduri, ei mai fac niste ENB-uri foarte smecher (o mica aroganta pentru Robert BadDriver care fura ENB-uri de la rusi si spune ca le-a facut el) :) 

 

On 18.06.2017 at 9:00 AM, ELjefe L U C A Z ELEFANTUL said:

Ba eu iubesc russii. Stii dc? Uite p## vreau un .cs ca infinite run sau alte chestii care le folosesk la war sa fiu jmk ( pt ca sunt lider si nu ma ia nimeni la TW). Stiu un rus de pe YT pe care il cheama SampHack. De la baiatu ala poti lua orice .cs sau .asi iar daca va uitati la Xpeedo sau GooD in videoclipurile unde le arata si abonarile vezi ca e si SampHack acolo. 

 

P.S- Rober e chiar arogant in p** il intreb de SSD si el 'Tu poti da intrebarea, eu nu pot raspunde'. Robert cred ca fura ENB-urile ca le gasesc pe site-uri de rusi.

Duma e ca Robert le posteaza dupa ce le posteaza rusii ????☺

 

Poate aduceti si argumente afirmatiilor pe care le aduceti. Alfel, ce spuneti e egal cu ce spune tanti Maria cand mananca seminte si are mai pune clase decat trenu'. Vad ca pe aici voi sunteti barosani restul sunt pielea plii, barfiti si jigniti pe toate partile, iar cand e de adus argumente, incepeti sa jigniti fara sens. 

 

Nu m-as fi bagat in discutia voastra de 2 lei daca nu incepeati sa ma jigniti nefondat, ca simt cum mi se scurge creierul cand citesc prostiile de pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Just now, BadDriver aka Roberts ENBs said:

 

 

Poate aduceti si argumente afirmatiilor pe care le aduceti. Alfel, ce spuneti e egal cu ce spune tanti Maria cand mananca seminte si are mai pune clase decat trenu'. Vad ca pe aici voi sunteti barosani restul sunt pielea plii, barfiti si jigniti pe toate partile, iar cand e de adus argumente, incepeti sa jigniti fara sens. 

 

Nu m-as fi bagat in discutia voastra de 2 lei daca nu incepeati sa ma jigniti nefondat, ca simt cum mi se scurge creierul cand citesc prostiile de pe aici.

:)) In primul rand, ia marsh si fa aplicatie inainte sa comentezi aici, ok? Nu esti membru. sal

Link to comment
Share on other sites

@BadDriver aka Roberts ENBs puteai sa le scrii in PM, nu e necesar sa postezi la mine in echipa nefiind membru. Voi acolo in topicul vostru de discutii va intelegeti cine si cand posteaza aici? Ca tot va schimbati in fiecare saptamana. Fiti si voi putin mai discreti. Ca doar nu aveti functii degeaba?

 

Referitor la acuzatii, e topic pentru libera exprimare, dar tin sa mentionez ca eu in calitate de lider imi cer scuze pentru membrii mei, care au facut acuzatii false la adresa ta. A fost o scapare din partea mea. Atacurile la persoana nu se toloreaza in echipa.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BadDriver aka Roberts ENBs said:

 

 

Poate aduceti si argumente afirmatiilor pe care le aduceti. Alfel, ce spuneti e egal cu ce spune tanti Maria cand mananca seminte si are mai pune clase decat trenu'. Vad ca pe aici voi sunteti barosani restul sunt pielea plii, barfiti si jigniti pe toate partile, iar cand e de adus argumente, incepeti sa jigniti fara sens. 

 

Nu m-as fi bagat in discutia voastra de 2 lei daca nu incepeati sa ma jigniti nefondat, ca simt cum mi se scurge creierul cand citesc prostiile de pe aici.

Bai Roberte, aka baiatu care dadea 10/10 in vtb, uite drequ te mai crezi smeker?

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, BadDriver aka Roberts ENBs said:

 

 

Poate aduceti si argumente afirmatiilor pe care le aduceti. Alfel, ce spuneti e egal cu ce spune tanti Maria cand mananca seminte si are mai pune clase decat trenu'. Vad ca pe aici voi sunteti barosani restul sunt pielea plii, barfiti si jigniti pe toate partile, iar cand e de adus argumente, incepeti sa jigniti fara sens. 

 

Nu m-as fi bagat in discutia voastra de 2 lei daca nu incepeati sa ma jigniti nefondat, ca simt cum mi se scurge creierul cand citesc prostiile de pe aici.

Tot urlii "Dovezi" poti si singur cauta modurile "tale" pe SITE-uri de tip gamemodding, gtaall etc, am cautat acum intr-o zi si erau niste moduri de prin 2013, le-am descarcat si aveau acelasi continut ca folderele tale de la videourile cu ENB, numite "ENB by Robert".

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Duntex said:

Tot urlii "Dovezi" poti si singur cauta modurile "tale" pe SITE-uri de tip gamemodding, gtaall etc, am cautat acum intr-o zi si erau niste moduri de prin 2013, le-am descarcat si aveau acelasi continut ca folderele tale de la videourile cu ENB, numite "ENB by Robert".

Lasa-l e ninjalau citeste tot, sta toata ziua in casa non stop

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

@BadDriver aka Roberts ENBs puteai sa le scrii in PM, nu e necesar sa postezi la mine in echipa nefiind membru. Voi acolo in topicul vostru de discutii va intelegeti cine si cand posteaza aici? Ca tot va schimbati in fiecare saptamana. Fiti si voi putin mai discreti. Ca doar nu aveti functii degeaba?

 

Referitor la acuzatii, e topic pentru libera exprimare, dar tin sa mentionez ca eu in calitate de lider imi cer scuze pentru membrii mei, care au facut acuzatii false la adresa ta. A fost o scapare din partea mea. Atacurile la persoana nu se toloreaza in echipa.

 

Se pare ca atacurile la persoana sunt in continuare tolerate, privind postarile de mai jos. As vrea ca discutia sa fie publica, din moment ce atacurile adresate mie au fost facute in mod public. Doar asa, sa vada si altii comportamentul infect si nematur al acestor 2 copii.

 

2 hours ago, ELjefe L U C A Z ELEFANTUL said:

Bai Roberte, aka baiatu care dadea 10/10 in vtb, uite drequ te mai crezi smeker?

 

 

Acela este fratele meu mai mic, eu ultima oara am jucat pe rpg-uri acum multi ani. Nu avea niciun cod pt a juca pe rpg-uri, insa i-au gasit in cloud codurile mele. Asta e, pacat. Din nou, ce treaba are clipul acela cu ce ati afirmat mai sus? Nicio legatura...

 

 

1 hour ago, Duntex said:

Tot urlii "Dovezi" poti si singur cauta modurile "tale" pe SITE-uri de tip gamemodding, gtaall etc, am cautat acum intr-o zi si erau niste moduri de prin 2013, le-am descarcat si aveau acelasi continut ca folderele tale de la videourile cu ENB, numite "ENB by Robert".

 

Unele moduri le-am postat eu, altele au fost postate tot de altii. Exista posibilitatea sa fi fost si copiate de altii de la mine, daca au fost postate dupa ce mi-am postat eu clipurile. Apropo, sper ca nu crezi ca eu sunt inventatorul ENB-ului si doar eu fac, nu? Din nou, vreau dovezi, nu vorbe, ca sunt egale cu 0, mai ales de la o persoana ca tine.

 

 

1 hour ago, ELjefe L U C A Z ELEFANTUL said:

Lasa-l e ninjalau citeste tot, sta toata ziua in casa non stop

 

Din nou, atacuri la persoana nefondate. Cand e vorba de argumente, schimbam subiectul, tipic copilaresc.

 

53 minutes ago, ELjefe L U C A Z ELEFANTUL said:

Ne da raid Robert al EMN SERIES

@BadDriver aka Roberts ENBs, in orice caz arata mai bn ca ENB_ul thau, nu pot isa zici ca nu e asa 

 

 

Iar schimbam subiectul in lipsa de argumente. Tu ai postat un cu totul altul joc, n-are nicio treaba cu ENB-urile sau cu GTA San Andreas.

 

 

 

 

 

Prin aceste postari puerile, ati dat dovada ca tot ce am spus eu este adevarat. 

Edited by BadDriver aka Roberts ENBs
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BadDriver aka Roberts ENBs said:

 

Se pare ca atacurile la persoana sunt in continuare tolerate, privind postarile de mai jos. As vrea ca discutia sa fie publica, din moment ce atacurile adresate mie au fost facute in mod public. Doar asa, sa vada si altii comportamentul infect si nematur al acestor 2 copii.

 

 

Acela este fratele meu mai mic, eu ultima oara am jucat pe rpg-uri acum multi ani. Nu avea niciun cod pt a juca pe rpg-uri, insa i-au gasit in cloud codurile mele. Asta e, pacat. Din nou, ce treaba are clipul acela cu ce ati afirmat mai sus? Nicio legatura...

 

 

 

Unele moduri le-am postat eu, altele au fost postate tot de altii. Exista posibilitatea sa fi fost si copiate de altii de la mine, daca au fost postate dupa ce mi-am postat eu clipurile. Apropo, sper ca nu crezi ca eu sunt inventatorul ENB-ului si doar eu fac, nu? Din nou, vreau dovezi, nu vorbe, ca sunt egale cu 0, mai ales de la o persoana ca tine.

 

 

 

Din nou, atacuri la persoana nefondate. Cand e vorba de argumente, schimbam subiectul, tipic copilaresc.

 

 

Iar schimbam subiectul in lipsa de argumente. Tu ai postat un cu totul altul joc, n-are nicio treaba cu ENB-urile sau cu GTA San Andreas.

 

 

 

 

 

Prin aceste postari puerile, ati dat dovada ca tot ce am spus eu este adevarat. 

Hmm. Incetezi sa postezi? Nu ai inteles partea cu "du-te fa aplicatie".

Link to comment
Share on other sites

@BadDriver aka Roberts ENBs mi se pare ca am fost clar în primul post. Dacă am fost ocupat și nu am văzut ce se face aici nu înseamnă ca tolerez. Discuția lasă sa fie publică, eu mereu am susținut transparenta. Din partea ta ma așteptam la mai multa seriozitate, nu sa te lași provocat. Aici, în cel mai întunecat colt al forumului eu sunt stăpân, și as vrea puțin respect din partea tuturor. Dacă am rugat frumos sa nu postezi fără permesiune păi fi corect și n-o fă. Eu niciodată nu m-am băgat peste topicurile unde aveți moderator, aici eu la fel sunt un fel de moderator doar ca mai micuț. Sper ca cu asta am terminat. 

 

Pentru restul: știți ca sunt adeptul posturilor constructive, băiatul face ce-i place, pentru nemulțumiri adresați -va staff-ului. Încă un post la această temă și o sa fie topic off. Demonstrati ca chiar sunteți membrii de valoare a echipei Dyablox. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Seara la echipă, ce faceți? 

 

Doar eu ma topesc de căldură?... 

Nu, si eu mor, imi transpira mana pe pix toata ziua =)) nb ca maine la 8 is la meditatii iei

 

 

 

Nu am putut sa nu dau edit: @savica2 tu ce cauti pe pagina asta =)) tu care nu postezi la discutii rifa maa

Edited by Shyphter
Link to comment
Share on other sites

Nush de ce dar pe toti ii atrage aici.

 

Inca de cand am infiintat clanul P.O.H.U.I. m-am deprins ca mereu cineva trage cu ochiul unde nu are ce cauta.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Nush de ce dar pe toti ii atrage aici.

 

Inca de cand am infiintat clanul P.O.H.U.I. m-am deprins ca mereu cineva trage cu ochiul unde nu are ce cauta.

:)) dap, btw: neata ce mai faceti?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.