Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Si pe mine Kelton iar nu m-o sustinut intr-un caz, ca nu el blea joaca la waruri sa se enerveze pe toti dalbaiobii.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Si pe mine Kelton iar nu m-o sustinut intr-un caz, ca nu el blea joaca la waruri sa se enerveze pe toti dalbaiobii.

adv, de ar sti cum e la war, demult injura

Link to comment
Share on other sites

Pricolu ca un admin spune ceva, alt admin contrariu, ei singuri inca nu o clarificat situatia pana la urma. Da nu cumva sa se gandeasca oleaca logic in folosul jucatorilor care joaca cinstit...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, savica2 said:

olla, ke faketi amiciii mei??

nu asa se face, trebuie sa aplici, sa cersesti sa fii acceptat si dupa sa vb. 

P.S- Nenea Dyablox e rau

@FiRE spasiba mult pentru sansa, oricum nu puteam sa-ti multumesc, ultima perioada o fost cam trista si nu aveam timp de fourm. Am pierdut liderul, Vuzzy a luat ban si tot asa

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, savica2 said:

olla, ke faketi amiciii mei??

Domnul helper, nu tin minte ca odata cu functia sa fi avut permesiunea sa postati unde vi se scoala. Sau eu nu stiu ceva? Rog sa dati dovada de un comportament demn de aceasta functie si sa nu va mai vad aici.

 

Ce m-au saturat astia cu functiile lor care isi fac de cap... Si cand ai nevoie de ceva te ajuta odata din 100.

Link to comment
Share on other sites

La noi liderul e inactiv pana pe 30. Subliderul si rank 5 au fost banati si rank 4 nu avem :)

 

Ieri am luptat pana in ultima secunda pentru turf pentru a-l castiga. Sa vezi ce war intens.

Link to comment
Share on other sites

mie imi spui de la 1-6 am dat comback 9-6 =))  urasc turfurile unde nu am unde sa ii asez

 

si cu gsb am avut 5-7 pentru ei si am facut 8-7 cele mai smek waruri =)

Edited by Shyphter
Link to comment
Share on other sites

On 26/07/2017 at 8:20 AM, rTn Dyablox VIP said:

GG, noi pierdem LS-ul de la Avispa :) Mi-am pus demisia ;)

Eu de ce nu apar in topicul de membri? :( Sunt uitat de lume.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.