Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

On 7/19/2017 at 9:12 AM, L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

lolz, ieri am fost pe 4  si i-am terorizat pe baietii din LV

ke fakusi ma?

sa intri zilele astea, daca nu poti, bagi invoire ca mie mii vpadlu sa intru si pe forum

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, South iZy said:

ke fakusi ma?

sa intri zilele astea, daca nu poti, bagi invoire ca mie mii vpadlu sa intru si pe forum

Clar ca intru, oricum nu am ce sa fac, de Luni joc pe Vuzzy ca se duce la mare.

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

Neata. Care vacanta, ca maine, poimaine deja e septembrie... Nici n-am simtit vara asta...

Blea ce admini nahui, le dau PM ca unu care m-a scos a facut abuz si injura si aia tot intind treaba ca sunt prieteni cu ei =)) 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

La noi Avispa o luat SF si LS, amu au vreo 5 turfuri in LV, da dupa waruri tot din TTB ieu ban pentru coduri =))

блеа де ну мерг ла Келтон ка пидарий дам вад ка ну вор са резолве ынтребареа

Link to comment
Share on other sites

Otviceaiu, deam m-o zaibit, la report nu raspunde niciodata nici un admin da noi proibim waru cand suntem de 2 ori mai multi.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Otviceaiu, deam m-o zaibit, la report nu raspunde niciodata nici un admin da noi proibim waru cand suntem de 2 ori mai multi.

Blea ieri si mai altaieri am jucat pe contu lu izy de pe 4 ca nu poate veni, nahui pe 2 sunt 4 admini din care 3 pe sleep si altu sta cu telefonu inchis si face ore cu totul stins pe /tog. 
Pe 4 is 6 admini, care tot nahui nu fac nimic

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Neata. Care vacanta, ca maine, poimaine deja e septembrie... Nici n-am simtit vara asta...

 

Nici eu nu am prea simtit luna Iulie ca a fost treaba cu examenele, rezultatele, admiterea, cunoasterea colegilor noi.. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.