Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Bine ca macar noi in Moldova avem unul din cele mai rapide net-uri.

Romania e pe locul 4 in lume la viteza internetului din cate stiu. Net-ul merge bine, dar la mine aici in cartier are niste probleme de ceva timp. Cand bate vantul se misca firul in stalp si nu mai face atingere bine... E enervant rau...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skyntei said:

acum ce fel de coduri mai merg?

V3, dar nu din cauză la codati. Din cauza unor palete din factiune... Nu asculta și la urmă pierdem cu 7-8.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Skyntei said:

@rTn Dyablox VIP mi-e dor si mie de acele vremuri cand dadeam ca taurul in caprioare, scheme, pile...

Defapt si mie tot. Nu crede ca daca sunt in factiune pai joc cum o faceam acum 2 ani. Azi de exemplu nici log n-am reusit sa fac... Mi-e dor de toti moldovenii, cand jucam impreuna era de sute de ori mai distractiv. Pana acum tin minte cum ne urcasem 8 moldoveni intr-un bus puneam muzica la mp3 de pe YT si mergeam prin LS si faceam spam cu WIGGLE WIGGLE WIGGLE, @iZy Mai tii minte?

Link to comment
Share on other sites

On 10/10/2017 at 4:43 AM, rTn Dyablox VIP said:

Mie îmi este convenabil TTB. Rank 6, puține waruri, puțină activitate. Lider cu care ma înțeleg perfect. 

Imi faceam niste nervi cand eram TTB... erau 7 langa mine vs 2 si nu erau in stare sa ma ajute, parca eram singur...

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Da, si tu iti rupi nervii si le zici pe /f, iar ei tot pe al lor o fac.

Exact aceeasi problema o aveam cand eram si eu. Striga Liderul, subliderul, eu si altii sa faca ce trebuie, ei nimic...faceau tot ce vor ei.

Link to comment
Share on other sites

Și mie mi-a zis după un war asa, dar i-am dat parțial dreptate ca era spawn kill, însă eu oricum am reușit sa stau 1k sec și sa am unicul scor pozitiv. Dar la ultimul war m-am enervat și am sancționat măcar absenți. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.