Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, iZy said:

nfomanetez

comentez*
dar nu mi-e a comenta deja

 

 

3 hours ago, TL Claudinho said:

Nu te mai preface we drogatule!

taci in plm ca n-am baut cu astia din liceu de vreo 8 luni, azi m-am scapat si ca de obicei eu am baut cel mai mult
saptamana asta iar ne credem familie dupa iar ne  veolam psihic de fiecare data cand avem ocazia
dupa iar ne imbatam si pe repeat tot asa

si no, n-am wars, n-am samp
n-am motiv sa ma prefac

trec pe aici sa va reamintesc ca-i mai dulce veata afara

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rTn Dyablox VIP said:

Treci pe aici cand esti beat la fel cum altii isi suna fostele, concluzie - SA:MP e dragostea ta

no, eu doar nu stau la mentalitatea aia de kkt de a avea relatii, iar la 4 dimineata, cand nu adormi si vrei cumva sa-ti obosesti ochii la PC, iti amintesti si de b-zone-u asta

Link to comment
Share on other sites

Just now, TL Claudinho said:

Eu zic sa faci posturi mai lungi ca te da Dyablox afara. Lui ii place tot ce e lung. Si gros...

 

Pai vad, ca ii place posturi de alea lungii si groase, dar care este limita lui? Adica sa fac posturi cat tine scriptu' :)), eu zic sa dezertam si sa scriem cat ne tine tastatura, parerea mea :))). Daca ne luam dupa Dyablox cu posturile lungi, s-ar putea sa ne rupem mainile mai ceva ca la morisca :)) te-ai prins?

Link to comment
Share on other sites

ho bai mortilor nu va laudati aiurea ca pana nu veniti in Moldova la o betie, nu stiti ce-i viata

ajung la jumate de noapte, dupa 1l de vin, 2l de bere si un whiskey, sa mai amestec tequilla cu vodka ca de altfel raman prea treaz dreq
in schimb dupa ce amesteci 5 cacaturi din astea, bunic'ta la sigur se mandreste cu tine

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.