Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, rTn Dyablox VIP said:

Tu tragi 2 fumuri si te faci albastru :)) 

In decembrie am facut 2 ani de cand am inceput sa fumez. si in in vara fac 7 luni de cand vapez. In schimb, nu duc la bere, din 2 beri is pa. Dar compensez cu spirtoasele (inafara de tuica)

Edited by Lil Wald
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lil Wald said:

In decembrie am facut 2 ani de cand am inceput sa fumez. si in in vara fac 7 luni de cand vapez. In schimb, nu duc la bere, din 2 beri is pa. Dar compensez cu spirtoasele (inafara de tuica)

De ce iar treci la bautura? :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lil Wald said:

In decembrie am facut 2 ani de cand am inceput sa fumez. si in in vara fac 7 luni de cand vapez. In schimb, nu duc la bere, din 2 beri is pa. Dar compensez cu spirtoasele (inafara de tuica)

BAG CV IN EA DE TUICA. AM BAUT JOIA TRECUTA SI M-AM TREZIT DIMINEATA URMATOARE FARA SA-MI MAI AMINTESC NIMIC

Link to comment
Share on other sites

Just now, TLG Lewoo said:

BAG CV IN EA DE TUICA. AM BAUT JOIA TRECUTA SI M-AM TREZIT DIMINEATA URMATOARE FARA SA-MI MAI AMINTESC NIMIC

Asa am patit si eu, de atunci nu mai beau tuica. Au fost "Zilele Orasului" meu si am baut cateva pahare de bere, ajung acasa, nu eram ametit si am zis ca totusi vreau sa ma sparg, am gasit tuica acasa sa-mi trag palme. Eu prost asa cum sunt, dau ceva gaturi de tuica, n-am nimic, mai dau cateva si de acolo nu-mi mai aduc aminte nimic =)) stiu ca m-am trezit cu voma pe mine in baie.

 

2 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

De ce iar treci la bautura? :)) 

Pentru ca tu ai experienta in domeniu =))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lil Wald said:

Asa am patit si eu, de atunci nu mai beau tuica. Au fost "Zilele Orasului" meu si am baut cateva pahare de bere, ajung acasa, nu eram ametit si am zis ca totusi vreau sa ma sparg, am gasit tuica acasa sa-mi trag palme. Eu prost asa cum sunt, dau ceva gaturi de tuica, n-am nimic, mai dau cateva si de acolo nu-mi mai aduc aminte nimic =)) stiu ca m-am trezit cu voma pe mine in baie.

 

Pentru ca tu ai experienta in domeniu =))

Ba, tu daca ajungi la mine la Chisinau nu mai iesi de aici :)) 

Link to comment
Share on other sites

Recomandari: SAD, Moonlight, Changes, Hope, before i close my eyes, going down, NUMB, the remedy for a broken heart. DAR TOATE SUNT BUNE =))

Just now, Lil Wald said:

Le stiu ma, dar nu sunt in depresie acuma =))

Nu-s toate de depresie 'ti-ar capu' al drq =))

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TLG Lewoo said:

Recomandari: SAD, Moonlight, Changes, Hope, before i close my eyes, going down, NUMB, the remedy for a broken heart. DAR TOATE SUNT BUNE =))

Nu-s toate de depresie 'ti-ar capu' al drq =))

Eh nu..

Ba cum naiba ti-ai pus playlist la semnaturA?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.