Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

36 minutes ago, Lil Wald said:

N-a fost nimic intentionat, sa-mi bag pl daca nu eram racheta, imi era foarte foarte rau si nu stiam ce sa mai fac sa treaca =)) 

Nu ne-ai vazut pe noi ieri. Eu eram mort beat.

Link to comment
Share on other sites

Observ că purtați o discuție asupra beției, apoi ieri am fost în camping si am facut beti concursuri de taiat copaci, eu am taiat copacu pe jumatate si apoi i-am facut manevra de wrestling si am cazut cu el. Altul s-a imbatat atat de tare incat si-a luat blackout si unu i-a spanzurat pula cu o franghie de varful cortului.

A fost worth it campingu, dar parca nu si drumu' lung pana acolo... :))

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Lewoo said:

Observ că purtați o discuție asupra beției, apoi ieri am fost în camping si am facut beti concursuri de taiat copaci, eu am taiat copacu pe jumatate si apoi i-am facut manevra de wrestling si am cazut cu el. Altul s-a imbatat atat de tare incat si-a luat blackout si unu i-a spanzurat pula cu o franghie de varful cortului.

Plecati de camping ca Boy Scoutsîi şi cantati cu chitara langa foc?

Edited by Blessing
ye boy
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blessing said:

Pleci de camping ca Boy Scoutsîi şi cantati cu chitara langa foc?

De unde atat, pe la 12 noaptea si-au luat toti somn, numai eu am stat 24/24 fara sa dorm si m-am uitat in lung la foc si la lac pana la vreo 3-4 noaptea pana s-a mai trezit unu si a stat cu mine.

A da, am facut si mici pe bat, uh ah.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.