Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

27 minutes ago, easyw0w RPG4 said:

Ai de capu meu parca copiem pe cnv

Ba is idei interesante mie mi-ar placea sa le bage pe toate inafara de aia cu Stocku' de vehicule.

Link to comment
Share on other sites

Just now, easyw0w RPG4 said:

Stii da totusi tot b-one face 300 de ore pe luna

ye + ca la cat de activ sunt eu abia fac 6 ore pe luna deci mi-ar placea mult aia cu orele.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, easyw0w RPG4 said:

Ba parca e prea putin spam aici, Echipa hai sa incepem sa facem SPAM

1992 posts + 1, despre ce vrei sa vorbesti gogule, hai, zi orice ca dau reply :))

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Lewoo said:

Daca se baga faza cu 30 de min pt o ora de sleep ma las de samp.

Ajung sa se injoseasca prea tare pentru jucatori.

Taci ba, inainte se dadea ora jucata la fiecare payday luat, adica puteai juca 10 min si luai ora jucata.

 

3 minutes ago, easyw0w RPG4 said:

Ba parca e prea putin spam aici, Echipa hai sa incepem sa facem SPAM

Eu sunt ocupat.

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

Taci ba, inainte se dadea ora jucata la fiecare payday luat, adica puteai juca 10 min si luai ora jucata.

 

Eu sunt ocupat.

Nu stiam, deci e mai grav de cat pare 

Link to comment
Share on other sites

Just now, easyw0w RPG4 said:

Ba daca am sanctiuni vechi de un an si el ma respinge pt sanctiunile alea inseamna ca e nesimtit, nu? :) 

Poate te stie ca persoana, cine stie =))))))

Link to comment
Share on other sites

Ba, eu am fost respins pentru un ban, chiar si daca dupa acel ban am fost in alta factiune si luasem rank 3. Sa nu mai zic ca lideru factiunii e in acelasi clan cu mine. Unii sunt nesuferiti.

Link to comment
Share on other sites

@Lewoo @rTn Dyablox VIP Raspuns final:

Istoricul factiunilor tale, cat si sanctiunile tale nu îmi fac o impresie bună. Ai prea multe sanctiuni, asta ma face sa te cred neserios si in acelasi timp nepregatit. Te sfătuiesc sa aplici într-o facțiune pașnică si sa dobândesti un rank decent iar apoi sa aplici într-un departament. Succes in continuare.

 

Eu prin PM: Bun, ok, ti-am spus si in joc ca eu intru intr-un departament ca sa-mi repar FH-ul si tu ma respingi ca sa merg intre-o pasnica ca sa mi-l repar?

Link to comment
Share on other sites

Just now, easyw0w RPG4 said:

@Lewoo @rTn Dyablox VIP Raspuns final:

Istoricul factiunilor tale, cat si sanctiunile tale nu îmi fac o impresie bună. Ai prea multe sanctiuni, asta ma face sa te cred neserios si in acelasi timp nepregatit. Te sfătuiesc sa aplici într-o facțiune pașnică si sa dobândesti un rank decent iar apoi sa aplici într-un departament. Succes in continuare.

 

Eu prin PM: Bun, ok, ti-am spus si in joc ca eu intru intr-un departament ca sa-mi repar FH-ul si tu ma respingi ca sa merg intre-o pasnica ca sa mi-l repar?

Concluzie finala: Te apuci de balena albastra

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.