Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, TLG Ionut said:

@A n d r a Vrei si miss acum? :)) 

Am spus sa vb cu ea? (jk e doar de 1+).

1 hour ago, rTn Dyablox VIP said:

Da, eu cu @A n d r a eram sa fim Mister si Miss B-zone.

EU TREBE DATA VIITOARE MANCATIAS xd

1 hour ago, A n d r a said:

<3

Tu mie nu imi dadui niciodata inimioara =(( 

Edited by V i d i r i c
Ma duc drg si ma sinucid.
Link to comment
Share on other sites

 

14 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

We, cui i-ai vandut contu?

Eu is pe cont ba =) M-am zaibit deam de joc, nu-l mai iau in serios si imi bat pl de el. 80% din prietenii din joc cred ca mi-am vandut contu =) ce drq

btw, avataru cu vulpea e ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, OG BvD Dorin said:

 

Eu is pe cont ba =) M-am zaibit deam de joc, nu-l mai iau in serios si imi bat pl de el. 80% din prietenii din joc cred ca mi-am vandut contu =) ce drq

btw, avataru cu vulpea e ?

Sps, prosta in aplicatie la VODA ai scris alt nume si m-am gandit ca ii alt cineva pe cont.

Link to comment
Share on other sites

Am un canal de youtube, am strans 21650 subscriberi, 97% sunt români pentru că faceam content pentru români și undeva 2kk views (cu tot cu videoclipurile de pe privat) https://www.youtube.com/c/SoferPeOZN , Acuma vreau sa fac content mai mult pentru cei din străinătate, gen dank memes sau funny montage cu pewdiepie, ksi și alți debili.Mă tem de scenariu că o să-i pierd pe ăștia care au venit aici să vadă content românesc, iar la cei din străinătate videoclipu n-o sa ajunga. Nuș dacă se merită să încerc. 

2 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

VODA ai scris alt nume

Am copiat aplicația de la unu din SFPD, dar intenționat am lăsat nemodificate datele =), Stiam din start ca o sa fiu respins. Tu uite ce am scris eu la 

Descrierea voastra ca persoana / Your description as a person:
Nu.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, OG BvD Dorin said:

Am un canal de youtube, am strans 21650 subscriberi, 97% sunt români pentru că faceam content pentru români și undeva 2kk views (cu tot cu videoclipurile de pe privat) https://www.youtube.com/c/SoferPeOZN , Acuma vreau sa fac content mai mult pentru cei din străinătate, gen dank memes sau funny montage cu pewdiepie, ksi și alți debili.Mă tem de scenariu că o să-i pierd pe ăștia care au venit aici să vadă content românesc, iar la cei din străinătate videoclipu n-o sa ajunga. Nuș dacă se merită să încerc. 

Am copiat aplicația de la unu din SFPD, dar intenționat am lăsat nemodificate datele =), Stiam din start ca o sa fiu respins. Tu uite ce am scris eu la 

Descrierea voastra ca persoana / Your description as a person:
Nu.

Stiu despre canal, is abonat.

 

Eu si te-am votat in VODA :)) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, South CracKen said:

@rTn Dyablox VIP imi dai mie averea, dacă tot te lasi?

Eu n-am avere. Niciodata n-am stat sa fac bani la job sau afaceri. Eu am jucat doar pentru distractie. Merg pe Faggio cu x2 hidden si nu mai am nevoie de nimic mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.