Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

26 minutes ago, Sebi Dobra said:

Mi a spart biscuite contul cu avere de 300kk

Daca nu esti membru Dya te-as ruga sa nu mai postezi aici, in caz contrar vei fi sanctionat ca atare.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Lewoo said:

Daca nu esti membru Dya te-as ruga sa nu mai postezi aici, in caz contrar vei fi sanctionat ca atare.

Urat...

 

Sal'tare, echipă! Să aveți o zi de marți cât mai religioasă! Nu uitați că eu voi candida la Mayor August.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lewoo said:

Cred ca e din cauza ca e poza prea mare, cea de la profil ti se pare la fel?

Îți spun când mă uit de pe PC.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

:)) 

 

Il pui intr-o lumina proasta pe mult respectatul Kelton.

acel mult respectat care-și bate joc de jucătorii vechi și favorizează codații

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Ba, sa-ti zic o teorie consperativa. Gandeste-te daca Kelton ar scapa de codati, cine ar mai juca pe server?

bună întrebare. 

 

 

O altă întrebare din aia grea: Dacă scăpă de anul trecut, când încă mai avea șanse, cum ar fi fost acum?

Link to comment
Share on other sites

Pai acum poti doar sa te intrebi, el actioneaza in prezent, din ce are. De ce sa blochezi codurile pe server cand asta e motivul numarul 1 ca sa joci anume pe B-Zone? De ce sa scoti toate interdictiile? De ce sa modifici regula asupra conturilor secundare in caz de ban? Pentru Kelton codati - jucatori, iar serverul are nevoie de jucatori.

4 minutes ago, gxd said:

n-am mai vorbit de 250 de pagini re

Salut, ce mai nou?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

De ce sa modifici regula asupra conturilor secundare in caz de ban?

asta a fost cea mai mare prostia pe care a putut să o facă

 

 

spre exemplu, eu am banat unul pentru teleport și ăla are 10 conturi, dar cu nivele mai mici (unul de 20 si unul era de 60, parcă), dintre care 2-3 în facțiuni. Ce am rezolvat dacă am banat doar un cont de nivel mare? Pe contul ăla oricum a cumpărat unban si si-a văzut de treabă omul, a reintrat în mafie și rupe codul.

 

 

să mai banezi in ziua de azi e mai inutil decât era înainte să mai incerci să joci după ce ai primit un ban și ai interdicție staff 1 an

Edited by South Alex FinantzBank
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.