Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

9 minutes ago, South Merisor said:

Salutareeeeeee șefilor, ce mai faceți? După o pauză de o lună m-am gândit să mai intru și eu pe samp și pe forum :))

Uite nabu, ce mai faci ba, de cand nu te-am vazut.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, South Merisor said:

Ocupat cu școala și liderul :))

Tu cmf nab? tot cu b-gagu? ::))

Pai daca nu eu, atunci cine? :)) 

 

Ma bazam pe Lewoo, da e mai inactiv ca tine :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrisstian said:

Nu , vreau sa merg la poli la timi pe AC da asta nu ma trece la bio daca nu invat

Sa nu te mai vad ca postezi aici.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chrisstian said:

Nu , vreau sa merg la poli la timi pe AC da asta nu ma trece la bio daca nu invat

Aplica și tu și după poți posta....

 

Salut echipa. O zi frumoasa să aveți.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chrisstian said:

Serios? Zici asta si nici nu zici de ce nu am voie sau unde sa aplic? Asa acceptati voi membrii noi aici?

Daca nu esti membru al clanului, te rugam sa nu mai postezi aici. Se poate ajunge la sanctiuni.

Te-a mai avertizat si Dya. 

Mare grija.

Link to comment
Share on other sites

@TLG BeastNight Vai de.. :) cum fac eu abonatii ma?]

Edit: Chiar daca stateam cu tine nu inseamna ca iti aratam cum faceam, sunt doar niste vorbe, daca nu ai dovezi, nu ai ce comentarii sa aduci copile, daca eram rau

cred ca aveam deja 50k subs :) insa stii faza cu Swifty..

Edited by Innox
Link to comment
Share on other sites

On 10/14/2018 at 8:31 PM, Adrian28 said:

@Innox dacă era remix la melodie trebuia să menționezi asta, nu s-o dai drept ca și creație completă proprie, dar oricum, nu e cazul pentru că nu este niciun remix, pur și simplu ai descărcat un video de pe canalul producătorului (https://www.youtube.com/watch?v=tUCkETCOvJo - videoul exact) și l-ai reuploadat la tine pe canal, care degeaba are mai mulți fake subscribers atât timp cât videoclipul are o vechime de 2 zile față de una de 9 luni. Extrem de penibil ceea ce faci și mai jalnic este că tu continui cu minciuna, pretinzi că ai 17 ani însă tipu' de a făcut melodia are chiar 16 ani. Get a life.

Oh, și acum am observat că ai spus tâmpenia asta: "flip si remix e ceva diferit" :)) ca "music producer" ar fi trebuit să știi mai bine.

@uS Flame nu cred că ajută atât de mult un report către Youtube, însă dacă iei legătura direct cu producătorul original poți rezolva mai multe.

 

Am vorbit cu JAEGER, in special in descriere era pus un line "Source: JAEGER", n-ai ce face? Vrei sa-ti arat si convorbire cu Jaeger? + ca el a si comentat la video-ul ala :). Nu inteleg de ce tre' eu sa  scriu 16 ani in loc de 17? In primul rand nu era plagiere asta, si nu aveam de ce s-o fac, am explicat foarte frumos in descriere in al doilea video, si vad ca JAEGER a retras. Nici macar n-ai treaba @Adrian28

 

Daca vrei poza cu convorbirea imi dai PM in privat, + ca din cate se vede si de pe socialblade JAEGER a retras :)  Succes!

Edited by Innox
asa vr eu
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg nimic. :)) 

 

Nu ati putea voi sa discutati asta pe privat? 

 

Nu prea cred ca ne intereseaza certurile/neintelegerile voastre.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.