Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, bilosul said:

si daca vin la tine n-ai curaj nici sa-ti dai pantalonii jos

 

Cand vrei tu fratioru', te astept cu bratele deschise, da' nu mai pleci decat intre 4 scanduri dupa

 

 

Edited by Lil Wald
Link to comment
Share on other sites

Just now, bilosul said:

pai normal ca plec intre 4 scanduri, trebuie sa ma apropii de tine cu masca dinaia de curatat canalizari

Vai mortii tei, te astept ba daca esti smardoi, poti sa-ti iei si niste tovarasi daca vrei, numa' sa-mi zici daca e, ca vin si eu cu niste prieteni.

Edited by Lil Wald
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lil Wald said:

Vai mortii tei, te astept ba daca esti smardoi, poti sa-ti iei si niste tovarasi daca vrei, numa' sa-mi zici daca e, ca vin si eu cu niste prieteni.

nu-ti mai face tu planuri aiurea ca n-are rost, daca te bag in scaun cu rotile crezi ca ma incalzeste cu ceva?

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bilosul said:

nu-ti mai face tu planuri aiurea ca n-are rost, daca te bag in scaun cu rotile crezi ca ma incalzeste cu ceva?

 

Taci in mortii tei de zdreanta. 

Ia in mortii tai de aici niste creatina ca am auzit ca esti saracie, mars dq, bodybuilder schija

15578429788371257129692.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.