Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

14 hours ago, cedryk public enemy said:

hai ca m a plictisit forumu asta si vibe u de sampisti va anunt cand iese cel mai bomba wm de pe comunitatea romaneasca de samp pana atunci aveti grija de voi nu bagati legale ca s rele ascultati ca va zic adv

btw mai am conturi avere chestii de genu daca aveti nev cv cedryk93#0395 discord bafta n viata 

https://www.youtube.com/watch?v=7HOddpQYtyQ

 

 

 

 

 

 

 

 

am dat azi 5 ROB-uri pe rpg4, stai ce?

Link to comment
Share on other sites

@bilosul ce parere ai despre aia care merg la sala dar in acelasi timp fumeaza din cand in cand afirmand ca oricum "una rareori nu te afecteaza". adica stiu ca e bullshit dar tu ce zici 

btw aseara am bagat niste picaturi de xanax 0,75 ca era 2 noaptea si nu puteam dormi nu i nimic gresit in asta nu? adica sunt unii care chiar le folosesc in scop medical 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, cedryk public enemy said:

@bilosul ce parere ai despre aia care merg la sala dar in acelasi timp fumeaza din cand in cand afirmand ca oricum "una rareori nu te afecteaza". adica stiu ca e bullshit dar tu ce zici 

btw aseara am bagat niste picaturi de xanax 0,75 ca era 2 noaptea si nu puteam dormi nu i nimic gresit in asta nu? adica sunt unii care chiar le folosesc in scop medical 

tu faci misto cu sanaxu ma :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ba eu nu sunt de acord cu fumatul, cel putin la alergat vei fi praf daca fumezi, de restul nu stiu

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, bilosul said:

tu faci misto cu sanaxu ma :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

nu fac misto frate doar ca e cam groasa au zis drogatii astia ca cica e cald si hai la strand bine unu isi facea siringa cu apa din piscina dar asta e alta poveste cand sa ma ntorc acasa ba am facut dus pe jos deci nu reuseam sa ma tin in picioare n am mancat nimic bag pl ca ma doare prea tare tot nici nu stiu ce fac pe forumu asta ar trebui sa sun dracu la ceva doctor cum era 112 

un prieten mai vechi de nu ne vedem de cateva luni e dus in romania si cica cand se intoarce face el cinste cu cateva g uri am zis coaemiu eu nu prea mai bag ca na dar daca tot faci cinste nu mai zic nimic lasa  

a da si luati piesa asta ca e prea forta 

 

Link to comment
Share on other sites

@Clanin3 sa-mi ciugulesti barzoiul

8 hours ago, bilosul said:

tu faci misto cu sanaxu ma :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ba eu nu sunt de acord cu fumatul, cel putin la alergat vei fi praf daca fumezi, de restul nu stiu

 

Bei un spirt cu mn bro?

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, cedryk public enemy said:

@bilosul ce parere ai despre aia care merg la sala dar in acelasi timp fumeaza din cand in cand afirmand ca oricum "una rareori nu te afecteaza". adica stiu ca e bullshit dar tu ce zici 

btw aseara am bagat niste picaturi de xanax 0,75 ca era 2 noaptea si nu puteam dormi nu i nimic gresit in asta nu? adica sunt unii care chiar le folosesc in scop medical 

eu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.