Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, cedryk public enemy said:

nu as fi crezut nici inainte sa primesc pozele alea si as fi continuat sa dau foc la biblii cum faceam si pana cand sa le primesc. poate ca dupa ce mi se intampla asta mergeam dupa ala care l a decapitat si ii dadeam foc, cn stie

Sau call interlopi, dai un ban dar stai in fața:)))

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, KoppenIE said:

Neata echipa, hai ca nu-i iau locu' lu' Dya :))) cmf?

Băăăăăă, eu sunt de neînlocuit.

 

Neața echipă, să aveți o zi frumoasă.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Dyablox said:

Băăăăăă, eu sunt de neînlocuit.

 

Neața echipă, să aveți o zi frumoasă.

dyaaaaa daca merg la automatica galati (cea mai usoara facultate din RO de automatica) am timp sa recuperez la info in 2 sapt? vreau sa ma concentrez doar pe bak

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bilosul said:

dyaaaaa daca merg la automatica galati (cea mai usoara facultate din RO de automatica) am timp sa recuperez la info in 2 sapt? vreau sa ma concentrez doar pe bak

Cred că da.

 

Apropo, eu am intrat la automatică la Timișoara.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dyablox said:

Neața echipă, să aveți un început de săptămână reușit.

Mersi mersi, si tie la fel brat.

 

Auz eu pahodu din anu viitor o sa invat in timisoara, tu cat mai st prin romania?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, cedryk public enemy said:

ma bag la permis de motor cred

damn, acolo chiar nu e de gluma cu motorul. eu nu ma risc ca-s prea idiot si nu vreau sa mor atat de rapid din cauza adrenalinei pe care ti-o da motorul

mai ai timp sa te razgandesti oricum :))

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bilosul said:

damn, acolo chiar nu e de gluma cu motorul. eu nu ma risc ca-s prea idiot si nu vreau sa mor atat de rapid din cauza adrenalinei pe care ti-o da motorul

mai ai timp sa te razgandesti oricum :))

0,5 alprazolam picaturi inainte sa te urci sau doua linguri de levodropropizina diluat cu apa si ti se pare ca joci gta real life

nu ok no joke acum am un prieten care rupe motoru minim 1 data pe luna pt ca e drogat prost si ii da blana pe unde apuca, si altii care nu au avut nicio problema 

depinde de cum esti tu

si eu ma stiu ca sunt prost si dau blana dar plm 1 data traim oricum costa putin permisu la 600-700 euro mi a zis unu si motoru il iei pana in 2000 de euro asta e stau cateva luni fara sirop da am motor dai un ban da stai in fata vorba ta

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, KoppenIE said:

Mersi mersi, si tie la fel brat.

 

Auz eu pahodu din anu viitor o sa invat in timisoara, tu cat mai st prin romania?

Eu aghe de anu ista încep, am 4 ani.

 

Seara echipă, ce faceți?

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, cedryk public enemy said:

0,5 alprazolam picaturi inainte sa te urci sau doua linguri de levodropropizina diluat cu apa si ti se pare ca joci gta real life

nu ok no joke acum am un prieten care rupe motoru minim 1 data pe luna pt ca e drogat prost si ii da blana pe unde apuca, si altii care nu au avut nicio problema 

depinde de cum esti tu

si eu ma stiu ca sunt prost si dau blana dar plm 1 data traim oricum costa putin permisu la 600-700 euro mi a zis unu si motoru il iei pana in 2000 de euro asta e stau cateva luni fara sirop da am motor dai un ban da stai in fata vorba ta

 

ba si asa cele mai multe accidente sunt cu masina, e oarecum o balanta intre motor si masina, mai putin ca te ploua cand esti pe motor si iarna nu mergi cu el

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.