Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

14 hours ago, eB Vidiric said:

Iti amintesti de unde o ai?

o facusem eu 

gen am luat tinta clasica alba rotunda mare pt combat si am facut o mai groasa in photoshop

 

@bilosul nu stiu de tine dar eu vad 400 nu 800

 

rip samp 2009-2017

Edited by cedryk public enemy
Link to comment
Share on other sites

Just now, v i d i r i c said:

asa sunt eu de 2 ani. Csf.

apuca te de sala sa te faci animal

de calisthenics sa fii mai dinamic

lasa te de droguri (daca bagi)

in principal

dupa vezi tu, ce te face sa te enervezi (spre exemplu sa vorbesti cu o persoana proasta care nu intelege nimic), nu o mai fa pur si simplu, evita

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, cedryk public enemy said:

apuca te de sala sa te faci animal

de calisthenics sa fii mai dinamic

lasa te de droguri (daca bagi)

in principal

dupa vezi tu, ce te face sa te enervezi (spre exemplu sa vorbesti cu o persoana proasta care nu intelege nimic), nu o mai fa pur si simplu, evita

 

Sala am facut pana puteam sa ridic 65-75kg la piept poate chiar si mai mult.  calisthenics nu am facut dar poate incerc cand mai slabesc putin. Droguri nu dar tigari da.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, v i d i r i c said:

Sala am facut pana puteam sa ridic 65-75kg la piept poate chiar si mai mult.  calisthenics nu am facut dar poate incerc cand mai slabesc putin. Droguri nu dar tigari da.

tigarile sunt mai rele ca unele droguri real talk

gandeste te asa

daca ar fi sa fumez tigari (sa zicem un pachet pe zi) ar veni 5 euro pe zi

intr o saptamana dau 35 de euro doar pe tigari

cu 35 euro imi iau 3,5 g uri poate chiar 4 si iti spun eu ca iese mult mai ok

din toate punctele de vedere, bine, doar legal nu prea, dar aici tre sa ti mearga capu si sa nu fii singur ca faci urat te uiti ca prostu in oglinda si te intrebi cine drq e asta da mi sa ntamplat

sau

ia ti electronica si din cand in cand ia lichid cu tot mai putina nicotina pana ajungi sa nu mai ai nevoie deloc, uneori viciul este doar sa duci ceva la gura care sa faca aburi, si aici electronica isi face treaba destul de bine, daca te decizi orice faci nu cumpara lichid cu gust de menta sau vanilie ca s gretoase rau, ia cookie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.