Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

On 9/30/2019 at 11:40 AM, Madalin AM said:

Propun automatizarea sistemului de rank-up complet, să nu se mai primească rank de la lider și să existe 2 perioade diferite (lider / automatic). Dacă îndeplinesc conditiile minime (zilele necesare) să fie automat, mi se pare mai decent.

 

Să nu se mai primească kick după 30 minute afk fără sleep. Nu suntem 1000 playeri constant deci n-are rost.

 

Micșorarea numărului de ore pentru aplicatiile de Helper când vor fi deschise.

Propun mărirea numărului de sloturi la toate facțiunile pașnice.

 

Cererile de învoire să fie mutate pe panel, e cel mai practic pentru a se ține o evidență perfectă.


Vă aștept cu un plus dacă vă plac sugestiile!

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Madalin AM said:


Vă aștept cu un plus dacă vă plac sugestiile!

Ma deranjeaza cea cu rank-up automat adica liderul are un motiv sa nu iti dea rank-up. Gen Maximus iti da rank-up cand te crede pregatit, poti sa iei rank 2 la 28 de zile din cate stiu si rank 5 pe la 300-400 doar ca sa fie sigur ca iti faci treaba bine si ca nu iesi.

Edited by v i d i r i c
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, v i d i r i c said:

Ma deranjeaza cea cu rank-up automat adica liderul are un motiv sa nu iti dea rank-up. Gen Maximus iti da rank-up cand te crede pregatit, poti sa iei rank 2 la 28 de zile din cate stiu si rank 5 pe la 300-400 doar ca sa fie sigur ca iti faci treaba bine si ca nu iesi.

O prostie 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Andrew RPG1 said:

nu e o prostie, e un lucru mai bun, așa playerii nu mai stau doar pentru rank

Cine vrea, stă și de plăcere cu rank, adică mna, tot e o prostie, oricum nu o să se bage, știu asta.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Madalin AM said:

Cine vrea, stă și de plăcere cu rank, adică mna, tot e o prostie, oricum nu o să se bage, știu asta.

Mie mi se pare un lucru bun ce face Maximus dar mna parerile nu se discuta :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.