Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

On 3/12/2019 at 4:50 PM, BiloSul said:

ziceti si mie ce parere aveti de norvegia, oslo, v-ati muta acolo ? un kkt de casa cu 2 camere e 700k euro wtf?

și salariile sunt super mari 

buna siua cf bilosule

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BiloSul said:

daca stai sa te gandesti, noi suntem facuti ca sa alergam, inainte alergam dupa hrana, mai alergam ca sa nu fim omorati, e cv foarte natural

mie imi plc alergatul pt ca e meditatie activa, te scapa de toate gandurile. faza naspa e ca trebuie sa mai pedalezi (bicicleta real sau la sala) ca iti avariaza genunchii

are sens

cum se numea aplicația aia de alergat ca sa îți bat recordurile 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clanin3 said:

Hai sa dezbatem tema aici. @Lewoo tu injurai mai tare pe /f, pana sa te ameninte ala cu PM :))

Gata nu mai injur pe /f zau vorbesc

Daca ma facea ala de demitere cred ca-i futeam in gura toata natia de oparit

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Clanin3 said:

Hai sa dezbatem tema aici. @Lewoo tu injurai mai tare pe /f, pana sa te ameninte ala cu PM :))

Țin să te contrazic, nu m-ai văzut cum înjuram în TTB. @Octavian Mexico cofirmă dacă mai trăiești.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, cedryk1337 said:

cum se numea aplicația aia de alergat ca sa îți bat recordurile 

strava, nu-ti trebuie internet pe tel pt aplicatia asta

 

 

17 minutes ago, Lewoo said:

Confirma dacă mai trăiești ?

sa mori tu ca ti-ai pus nick Dyablox[VODA]

 

6 hours ago, FabiShunk TSA said:

și salariile sunt super mari 

buna siua cf bilosule

cat ai luat in simulari sunkales? 5.20 mate 6.10 romana te pup

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lewoo said:

Ba @BiloSulare cv daca alerg cat e aer rece?

bossakes am alergat aproape toata perioada septembrie - februarie, chair si pe -13 grade alergam in colanti lungi (decathlon) pantaloni scurti peste, tricou pe dedesupt, bluza si un trening si n-am racit, chiar dadeam 10 km zilnic, mai nasol cu alunecatul. inspiri pe nas cu gura inchisa si dai afara pe gura

mananca multe fructe si fa dus rece si iti garantez suta la suta ca n-o sa racesti

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BiloSul said:

bossakes am alergat aproape toata perioada septembrie - februarie, chair si pe -13 grade alergam in colanti lungi (decathlon) pantaloni scurti peste, tricou pe dedesupt, bluza si un trening si n-am racit, chiar dadeam 10 km zilnic, mai nasol cu alunecatul. inspiri pe nas cu gura inchisa si dai afara pe gura

mananca multe fructe si fa dus rece si iti garantez suta la suta ca n-o sa racesti

Pai lewoo e gras, poa' sa mearga si in tricou ca nu ii va fi frig.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BiloSul said:

cat de gras esti lewo? vezi ca unii si-au distrus genunchii pt ca erau prea grasi si alergau =)) daca ai peste 90 iti recomand bicicleta

daca fac squat cu greutăți, pt picioare si in același timp alerg e vreo problema? bag bicicleta zi de zi aproape 

Link to comment
Share on other sites

Just now, cedryk1337 said:

daca fac squat cu greutăți, pt picioare si in același timp alerg e vreo problema? bag bicicleta zi de zi aproape 

de ce ar fi o problema? stii sa faci genoflexiuni cu greutati? mi se par grele ca dracu, chiar le evit la sala :))
oricum din alergat nu faci picioare faine, mai faine le faci de la bicicleta sau sala sau inot (5 zile de sala = 1 zi de inot)

Edited by BiloSul
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.