Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, cedryk public enemy said:

aight i like this shit 

 

urmeaza sa mai bag melodii, asa aveam o gramada, dar la noi la sala avem un fel de cablu aux si putem pune muzica de pe tel, si daca pun melodiile ce le ascult de la $uicide Boy$ nu e chiar foarte fain pentru toti din sala =))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lil Wald said:

dar la noi la sala avem un fel de cablu aux si putem pune muzica de pe tel, si daca pun melodiile ce le ascult de la $uicide Boy$ nu e chiar foarte fain pentru toti din sala =))

eu am avut norocul de a avea camera "privata", eram eu cu inca 2-3, deci puteam sa ascult linistit scar fara sa vina nea gicu sa mi zica ca doar urla aiurea, pt ca da, cand ai 2 clase doar atat auzi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, cedryk public enemy said:

eu am avut norocul de a avea camera "privata", eram eu cu inca 2-3, deci puteam sa ascult linistit scar fara sa vina nea gicu sa mi zica ca doar urla aiurea, pt ca da, cand ai 2 clase doar atat auzi

La mine e ok ca acuma nu prea e lume dimineata cand merg eu, si pot pune linistit playlist-ul =))

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, cedryk public enemy said:

@bat din palme si fac bani ba ia da mi ceva o manea motivationala ca aia am 5 stele pe un umar da' alta sa fie din aia forta cum stii doar tu

preferabil ceva cu sala ca vreau sa incerc sa fac sala pe manele cv gen aia cu faraonii a lui dani mocanu nush vezi tu astept recomandari ms

si vii cu boxa cu manele la sala? :)) eu ma motivez spunandu-mi ca daca nu mai fac 10 repetari o sa mi se intample chestii nasoale, nu dau ex dar e buna metoda asta

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Clanin3 said:

Ce e cu avatarul ala?

sunt eu in avatar bro

14 minutes ago, bat din palme si fac bani said:

cf ai 23 de ore sa ma bagi in sfsi daca nu vei fi asasinat

de ceeeeeeeee nu pls

1 minute ago, they call me young d said:

uite am venit de la cafea, tu ce faci?

ma duc in oras 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.