Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Esti nebun la cap daca crezi ca m-am aprins :)) stiu ca ai fost ironic, sunt convins ca n-ai mai jucat oricum de mult samp, dar am vrut sa explic ca nu-mi plac insultele despre ceva ce iubesc, fie si in caterinca :o3 

Edited by Ichimaru
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ichimaru said:

In ce sens? Crezi ca pe celelalte RPG-uri in NR, factiunile de tipul asta fata de NR-ul de pe 4 sunt superioare? E tocmai invers, pe RPG1 spre exemplu, e cancer, live-uri cu greseli gramaticale, news-uri cat unghia de mici... Dar de AG-uri n-am ce zice, sunt cu mult mai apreciate.

Ba, eu tot nu inteleg de ce ai 14 membri in factiune..

Link to comment
Share on other sites

Am 13 membri pentru ca de fiecare data cand am corectat aplicatia unui aplicant, am tinut cont de faptul ca unul dintre criteriile de la aplicatii scrie "descrierea persoana", nu ca toti liderii care ii doare undeva si accepta indiferent ca jucatorul are sau nu aplicatia copiata si din cauza asta resping foarte multi. Dar probabil o sa recurg si eu la aceiasi chestie si inlocuiesc campul "descrierea personala" cu altceva.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ichimaru said:

Am 13 membri pentru ca de fiecare data cand am corectat aplicatia unui aplicant, am tinut cont de faptul ca unul dintre criteriile de la aplicatii scrie "descrierea persoana", nu ca toti liderii care ii doare undeva si accepta indiferent ca jucatorul are sau nu aplicatia copiata si din cauza asta resping foarte multi. Dar probabil o sa recurg si eu la aceiasi chestie si inlocuiesc campul "descrierea personala" cu altceva.

Stiu ca m-ai respins odata pentru ca am copiat o aplicatie, chiar daca era a mea :(

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, The Gold said:

Stiu ca m-ai respins odata pentru ca am copiat o aplicatie, chiar daca era a mea :(

 

Nu-mi amintesc cand ai aplicat, dar ru imi dau demisia acum (nici chiar asa) daca imi demonstrezi ca descrierea era a ta si ca te-am respins aiurea, pentru ca nu cred ca am respins pe cineva aiurea vreodata :)) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ichimaru said:

Nu-mi amintesc cand ai aplicat, dar ru imi dau demisia acum (nici chiar asa) daca imi demonstrezi ca descrierea era a ta si ca te-am respins aiurea, pentru ca nu cred ca am respins pe cineva aiurea vreodata :)) 

Aveam acea descriere in 2-3 aplicatii de pe acel cont :((

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ichimaru said:

Hai ba sa intram, dam un live sau ceva ca ma plictisesc.

Creatie.png,îmi pare rău să te anunț,

ești gay.

Și n-am chef să intru acum pe samp

Link to comment
Share on other sites

Just now, bat din palme si fac bani said:

o sa depasesti si tu varsta de roacker deprimat si o sa simti gustul sanilor si mirosul de cocos care vine de pe pielea femeilor

cocos de la cocos sau cocoș?

Daca e cocoș nu vr

Link to comment
Share on other sites

Cu toate astea, gusturile difera.

Nu spun ca nu-mi plac manelele, dar nu-mi plac atunci cand imi sunt bagate pe gat de altii si nu-mi plac in mod deosebit sa le ascult in viata de zi cu zi, acasa sau pe afara, ci doar la petreceri.

Just now, bat din palme si fac bani said:

cocos de la nuca de cocos :))
dc nu te apuci si tu de un sport? :))

Fotbalul nu-mi place, si in general sporturile competitive nu-mi prea plac, astea de obicei scot la iveala rautatea si invidia din persoane, ce ma fac incomfortabil.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.