Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Dyablox said:

Seara echipă, ce faceți?

Nu ar fi mai bine sa pui un robot sa zica asta in fiecare zi? =)) 

 

Buna seara si tie, facem bine, sper ca si la tine totul e ok.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, P R O C O P E said:

Adevarat :) 

Văd că ești și Johnny Sins, și semnătură ai o bucățică pe care n-aș ierta-o, ce să mai, dai dovadă că ești gospodar când ești fan Johnny Sins.

Edited by Konny
nu de alta dar îs și eu =))
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Konny said:

Văd că ești și Johnny Sins, și semnătură ai o bucățică pe care n-aș ierta-o, ce să mai, dai dovadă că ești gospodar când ești fan Johnny Sins.

Nuj cine e ala dar fiecare cu gustul sau ce sa mai =)) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Konny said:

=)) nici eu nu știu cine e ăsta din avatar dar în fiecare dimineață când intru pe forum îmi fac ziua mai fericită 

=)))))))))))))))))))))))))))))))) hai ca da

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, P R O C O P E said:

=)))))))))))))))))))))))))))))))) hai ca da

da bă să știi =))) nul ce naiba i-a venit în cap la puradelul ăla să-și pună un crenvurști de pui în loc de puță dar văd că e fericit, probabil e mai groasă decât inițiala =))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Konny said:

da bă să știi =))) nul ce naiba i-a venit în cap la puradelul ăla să-și pună un crenvurști de pui în loc de puță dar văd că e fericit, probabil e mai groasă decât inițiala =))

Ba frate, cand m-am uita mai atent la avataru tau, WTFFFFF MEN CE DRQ E ASTA si nu iti dai seama ca e crenvusca frate, ce penis ai vrea sa aiba un pusti ca ala :)) dupa cate capre a f***t

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, P R O C O P E said:

Ba frate, cand m-am uita mai atent la avataru tau, WTFFFFF MEN CE DRQ E ASTA si nu iti dai seama ca e crenvusca frate, ce penis ai vrea sa aiba un pusti ca ala :)) dupa cate capre a f***t

Bă io unul am mare dihania de când mă știu, când eram mai mic parcă o aveam mai mare =)) (în raport cu mărimea mea). Acuma de când m-am băgat la prostiii.. slăbuț =)) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Konny said:

Bă io unul am mare dihania de când mă știu, când eram mai mic parcă o aveam mai mare =)) (în raport cu mărimea mea). Acuma de când m-am băgat la prostiii.. slăbuț =)) 

huuhuhuhu trebuie neaparat femei in fiecare seara de 3 ore pe spt si trece =)) 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, P R O C O P E said:

Nu ar fi mai bine sa pui un robot sa zica asta in fiecare zi? =)) 

 

Buna seara si tie, facem bine, sper ca si la tine totul e ok.

Poate că deja :) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bat din palme si fac bani said:

@Clanin3 CLANIN, ZEUL FEMEILOR, TE ROG ZI-MI CE SA FAC IN LEGATURA CU URMATOAREA PROBLEMA:

m-am atasat de o tipa care are 30 de ani si e nr1 pe corp si ea se muta, ce sa fac? :)))

Imagini pentru fac laba meme

Link to comment
Share on other sites

clanin imi pare rau dar ti-am luat gradul de zeu in domeniul femeilor, raspunsul tau a fost analizat si procesat iar in concluzie rapsunsul final: NU ;))

VEZI LEWOO CA STIU SA FAC PROPOZITII MAI LUNGI?

Edited by bat din palme si fac bani
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.