Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

ba cedryk mai da-te drc cu ma-ta aia a ta, de ce minti lumea ca bagi droguri? =))
ba, ma simt special, instructorul mi-a zis ca mai prost ca mine n-a intalnit si ca mai bine raman la bicicleta in mortii mei de copil prost ca conduc prea agresiv si schimb vitezele sportiv si il supara pe nenea instructoru luaias familia in pu de burtos nenoroocit

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bilosul said:

ba cedryk mai da-te drc cu ma-ta aia a ta, de ce minti lumea ca bagi droguri? =))
ba, ma simt special, instructorul mi-a zis ca mai prost ca mine n-a intalnit si ca mai bine raman la bicicleta in mortii mei de copil prost ca conduc prea agresiv si schimb vitezele sportiv si il supara pe nenea instructoru luaias familia in pu de burtos nenoroocit

Ai condus pentru prima data?

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Ichimaru said:

BA CEDRYK... WTF YA YO!

De ce scrii ca ultimul analfabet?

In momentul lecturii afirmatiei dvs. m-a cuprins un sentiment de tristete. Imi pare rau daca modul meu de a impartasi emotii, senzatii, ganduri, va face sa ganditi ca sunt analfabet. 

8 minutes ago, bilosul said:

ba cedryk mai da-te drc cu ma-ta aia a ta, de ce minti lumea ca bagi droguri? =))

da nu mai bag sefu dar a fost o perioada in care spargeam destui bani pt d astea oricum nu am fost si nici nu o sa fiu genu "bag heroina cu siringa-n puta ca sa uit de pacate" adica plm da bagam paie inainte sa intru la scoala ca sa treaca timpu mai rpd ok si ce i gresit cu asta dar mna cum am mai zis asta se intampla ceva timp in urma acum sunt cuminte uite am un pachet de lucky de sapt trecuta si am fumat doar 2 tigari din el adica da fac progrese nu s drogat frt eu is baiat la locu lui

13 minutes ago, bilosul said:

ba, ma simt special, instructorul mi-a zis ca mai prost ca mine n-a intalnit si ca mai bine raman la bicicleta in mortii mei de copil prost ca conduc prea agresiv si schimb vitezele sportiv si il supara pe nenea instructoru luaias familia in pu de burtos nenoroocit

schimba profu adica compania aia cum plm ii zice la care faci lectiile

nu cred ca e doar un loc unde poti face permisu in zona ta deci da injura l si du te la altu

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bilosul said:

Da, 60 km de drum național si niste oras. Sunt oricum mega deprimat, daca mai continuă asa imi bag pu in morții lui si ii zic in fata si il si bat 

Cum sa-ti zic, ai gresit profesorul, baiatul meu.

Link to comment
Share on other sites

@Andrada Te urmareste Awake, Slyck, Unchiu, RENKO, Lucky, Awake si Ksenon daca mai esti si in Madcats ma ia nebunia. Sa vorbesti si tu ca poate imi vinde si mie renko V2-ul =)) 

EDIT: Il vazu si pe shawy aolo wai de capu meu.

EDIT #2: Si darth si dumi aolo aolo.

Edited by eB Vidiric
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eB Vidiric said:

@Andrada Te urmareste Awake, Slyck, Unchiu, RENKO, Lucky, Awake si Ksenon daca mai esti si in Madcats ma ia nebunia. Sa vorbesti si tu ca poate imi vinde si mie renko V2-ul =)) 

EDIT: Il vazu si pe shawy aolo wai de capu meu.

EDIT #2: Si darth si dumi aolo aolo.

Poftim?

De fapt m-am prins

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.