Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Clanin3 said:

Ce bine că eu nu raspund si nu banez, huh. Ghinion celor ce fac asta, ar trebui să ia exemplu de la mine :D

:)) norocos

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Clanin3 said:

Ce bine că eu nu raspund si nu banez, huh. Ghinion celor ce fac asta, ar trebui să ia exemplu de la mine :D

Când îmi dai și mie ceva funcții, că n-am chef să joc ca un simplu muritor de rând.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, South SirPinDer said:

Imi pare rau ca sa

O adevarata muzica.

Tratament pentru suflet!

DJ Fane la platane, oricand si oriunde.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, South SirPinDer said:

Adevarata muzica rap o găsești prin 2000-2015 maxim, după nu mai e muzică, sau nu e pentru mine..

ceva de genul

sa nu uitam de nimeni altu si cedryk care au scos albume in ultimii ani

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, yavez said:

ceva de genul

sa nu uitam de nimeni altu si cedryk care au scos albume in ultimii ani

De la cedry2k știu piesa "Rugaciune" iar Nimeni Altu' e foarte bun, am apreciat la el faptul că atunci când nu scotea piese, scotea instrumentale.

La un moment dat aveam impresia ca sa lăsat de tot, pentru că avea câțiva ani buni în care scotea doar instrumentale, dar acum cateva luni a scos un album în care i am auzit din nou vocea maestrului.

Pace Nimeni Altu'?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, South SirPinDer said:

Adevarata muzica rap o găsești prin 2000-2015 maxim, după nu mai e muzică, sau nu e pentru mine..

sau nu o cauti unde trebuie

artistii buni continua sa faca muzica, e alegerea ta sa le cauti / cumperi munca sau sa ramai la suprafata cu restul, cu "valul"

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, South SirPinDer said:

De la cedry2k știu piesa "Rugaciune" iar Nimeni Altu' e foarte bun, am apreciat la el faptul că atunci când nu scotea piese, scotea instrumentale.

La un moment dat aveam impresia ca sa lăsat de tot, pentru că avea câțiva ani buni în care scotea doar instrumentale, dar acum cateva luni a scos un album în care i am auzit din nou vocea maestrului.

Pace Nimeni Altu'?

 a scos 2 albume in untimul an si s ar putea sa se retraga definitiv

2 hours ago, cedryk' said:

sau nu o cauti unde trebuie

artistii buni continua sa faca muzica, e alegerea ta sa le cauti / cumperi munca sau sa ramai la suprafata cu restul, cu "valul"

n am cumparat niciodata albume, dar am preferat tricouri =]] pot spune ca sunt mandru purtator de ''Dragos V-o da''

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dyablox said:

Neața echipă, un început de săptămână reușit.

Neata si tie, multumesc asemenea.

 

Salutare, sa aveti un inceput de saptamana cat mai frumos si plin de surprize in aceasta perioada de vara.

Ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, South SirPinDer said:

Felicitări tuturor cu această sărbătoare!

Ms, asemenea.

2 hours ago, yavez said:

salut baieti, ranit in dragoste, nu va recomand aceasta stare.. :(

Stiu cum e :( 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.