Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Just now, Shyphter said:

astept fapte!! Momentan  slab :( nush nici calin cum ia

Sa fii popular ca mn si sa ai pile unde vr tre sa asculti acest playlist. Cum crezi ca fac +15 la war-uri?

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Shyphter said:

=)) dap tu esti cel mai bun :))

 

Hai, neata!

Neata

De luni se incepe distrugerea. Adica na sunt la vila si nu$ daca vin la war luni dar csf. Am war si la awake si toti cred ca sunt un citar fals. "Potoliti-va ca nu e chiar asa, mai am pana ajung".

 

P.S-Va scriu de pe noul TELEFON Ifon *IPHONE* 6 

P.S- V-am mintit va scriu de pe IPhoneul (6 a lu maica mea) ca dupa ce am primit 8 la matematica nici la PC nu ma lasa. Va scriu de pe un cct de Grand Prime sau cum mai e

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ELjefe L U C A Z ELEFANTUL said:

Neata

De luni se incepe distrugerea. Adica na sunt la vila si nu$ daca vin la war luni dar csf. Am war si la awake si toti cred ca sunt un citar fals. "Potoliti-va ca nu e chiar asa, mai am pana ajung".

 

P.S-Va scriu de pe noul TELEFON Ifon *IPHONE* 6 

P.S- V-am mintit va scriu de pe IPhoneul (6 a lu maica mea) ca dupa ce am primit 8 la matematica nici la PC nu ma lasa. Va scriu de pe un cct de Grand Prime sau cum mai e

OMg ce am citit =))  eu aud chestii de genu "o sa batem recordul cu 69pm" =)) deci nush

Link to comment
Share on other sites

Neața băi băieții. Văd că vă certați pe niște pătrățele. Eu vă zic să nu vă mai certați că o faceți degeaba pe acest joc. Nu merită să joci deoarece îți pierzi tot timpul, am ajuns să cred și eu că nu mai are niciun rost să joci pe sa-mp. Mi-am banat toate conturile înafară de cel de pe mix că să mai joc și eu acolo deoarece mă plictisesc. Eu vă zic să vă lăsați de acest joc deoarece vă pierdeți timpul aiurea.

Acum că m-am lăsat o să încerc să mai postez aici. Lucaz, ce cont ai la Awake? Că am jucat și eu acolo și am luat ban, am fost helper :) - S0NEX.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, zacKSiLENT said:

Neața băi băieții. Văd că vă certați pe niște pătrățele. Eu vă zic să nu vă mai certați că o faceți degeaba pe acest joc. Nu merită să joci deoarece îți pierzi tot timpul, am ajuns să cred și eu că nu mai are niciun rost să joci pe sa-mp. Mi-am banat toate conturile înafară de cel de pe mix că să mai joc și eu acolo deoarece mă plictisesc. Eu vă zic să vă lăsați de acest joc deoarece vă pierdeți timpul aiurea.

Acum că m-am lăsat o să încerc să mai postez aici. Lucaz, ce cont ai la Awake? Că am jucat și eu acolo și am luat ban, am fost helper :) - S0NEX.

LucazOwn, cand ma intorc de la vila fac upload la video de 4 min unde dau majie fara cleo. SUNT IN RUSSIAN

9 hours ago, Shyphter said:

OMg ce am citit =))  eu aud chestii de genu "o sa batem recordul cu 69pm" =)) deci nush

Unde ai citit frtml 

????ca nu mai vr turfuri. I-au turfuri in Russian la Awake si ma trateaza mai cv ca un ZEU. Nu credeam ca ma va ruga cnv sa vin pe turf sau sa ma bage intr-un clan unde toti au r6 sau r7 in mafii. 

 

P.S- Mai cresc si eu vizualizarile

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ELjefe L U C A Z ELEFANTUL said:

LucazOwn, cand ma intorc de la vila fac upload la video de 4 min unde dau majie fara cleo. SUNT IN RUSSIAN

Unde ai citit frtml 

????ca nu mai vr turfuri. I-au turfuri in Russian la Awake si ma trateaza mai cv ca un ZEU. Nu credeam ca ma va ruga cnv sa vin pe turf sau sa ma bage intr-un clan unde toti au r6 sau r7 in mafii. 

 

P.S- Mai cresc si eu vizualizarile

 

 

E clar, sunt jucatori buni acolo.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, zacKSiLENT said:

Sunt pe naiba buni, acolo poți juca cu v3.7 și codu lui Xpeedo & Lucky și d-aia sunt ăia buni acolo.

@Shyphter, ba cn sunt astia? Ma refer la Xpeedo, Luciano si Good pletoasa? Parerea mea e ca russii fac cele mai bune coduri.

Cn a facut SILENT AIMU? Cn crezi,Opcoder

Link to comment
Share on other sites

De ce sa nu jucati cinstit si cand chiar faceti un scor bun sa va bucurati ca e realizarea voastra si nu a codului?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rTn Dyablox VIP said:

De ce sa nu jucati cinstit si cand chiar faceti un scor bun sa va bucurati ca e realizarea voastra si nu a codului?

Hmm, de ce am numele mov?

2 hours ago, ELjefe L U C A Z ELEFANTUL said:

@Shyphter, ba cn sunt astia? Ma refer la Xpeedo, Luciano si Good pletoasa? Parerea mea e ca russii fac cele mai bune coduri.

Cn a facut SILENT AIMU? Cn crezi,Opcoder

Nu e pletoasa. Defapt la GooD ii se mai zice Pleata. GooD a facut coduri impreuna cu Xpeedo pe site-ul CHEATS TW pana cand GooD a "furat" banii si l-a lasat pe Xpeedo in **** goala. Xpeedo si-a reinceput activitatea cu codurile impreuna cu LuckyLuciano care e la profil Mate Info si mna. GooD si-a inventat propriul lui site numit Cheats For SAMP. In legatura cu rusii, da, ai mare dreptate, pe langa coduri, ei mai fac niste ENB-uri foarte smecher (o mica aroganta pentru Robert BadDriver care fura ENB-uri de la rusi si spune ca le-a facut el) :) 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

De ce sa nu jucati cinstit si cand chiar faceti un scor bun sa va bucurati ca e realizarea voastra si nu a codului?

Am jucat vs atat de mult codati incat pot sa ii bat cu o sansa de 30la suta iti bat un codat... :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.