Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, rTn Dyablox VIP said:

Ba eu am inceput sa dau cateodata asa bine de parca vad cum ma trezesc cu post pentru cheats =))

Nush ce sa zic... eu dau bine si nu am luat niciodata ban pentru aim.. daca joci curat e acuratețea aia si nu dai 100 cum da codu sau cum o fi.. orcum vreau sa termin cu bacu sa iau pc sa fac live tot waru :))

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Duntex said:

Hmm, de ce am numele mov?

Nu e pletoasa. Defapt la GooD ii se mai zice Pleata. GooD a facut coduri impreuna cu Xpeedo pe site-ul CHEATS TW pana cand GooD a "furat" banii si l-a lasat pe Xpeedo in **** goala. Xpeedo si-a reinceput activitatea cu codurile impreuna cu LuckyLuciano care e la profil Mate Info si mna. GooD si-a inventat propriul lui site numit Cheats For SAMP. In legatura cu rusii, da, ai mare dreptate, pe langa coduri, ei mai fac niste ENB-uri foarte smecher (o mica aroganta pentru Robert BadDriver care fura ENB-uri de la rusi si spune ca le-a facut el) :) 

Ba eu iubesc russii. Stii dc? Uite p## vreau un .cs ca infinite run sau alte chestii care le folosesk la war sa fiu jmk ( pt ca sunt lider si nu ma ia nimeni la TW). Stiu un rus de pe YT pe care il cheama SampHack. De la baiatu ala poti lua orice .cs sau .asi iar daca va uitati la Xpeedo sau GooD in videoclipurile unde le arata si abonarile vezi ca e si SampHack acolo. 

 

P.S- Rober e chiar arogant in p** il intreb de SSD si el 'Tu poti da intrebarea, eu nu pot raspunde'. Robert cred ca fura ENB-urile ca le gasesc pe site-uri de rusi.

Duma e ca Robert le posteaza dupa ce le posteaza rusii ????☺

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Zi o problema de la lectia de logica, sau exercitiu sa inteleg despre ce e vorba.

Eu invat lectia cu "conversiunea si obversiunea" acum ma uit la lectii pe ytb  ca e un prof ff bun, ca profa mea nush daca ti-am zis dar e in lumea ei nimeni din licee nu o intelege

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

Asa e si profa mea de civica, si de anul asta o sa ne predea filosofia =))

Dap imi pare rau pentru tine daca e ca amea... a predat de 3ori lectile si nu am inteles nimic m-am uitat 10min pe ytb l-am inteles pe ala la perfect :))

Link to comment
Share on other sites

La mine nu ca nu intelegi, dar iti da niste intrebari... Plus daca iti o tema pentru acasa, trebuie sa stii totul despre ea, nu ca asa da totul ba, din istoric pana in prezent, sa ai 3-4 exemple concrete si inca nu mai stiu eu ce... Ea cand imi dadea o tema pentru acasa, zici ca o dadea pe vara.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

La mine nu ca nu intelegi, dar iti da niste intrebari... Plus daca iti o tema pentru acasa, trebuie sa stii totul despre ea, nu ca asa da totul ba, din istoric pana in prezent, sa ai 3-4 exemple concrete si inca nu mai stiu eu ce... Ea cand imi dadea o tema pentru acasa, zici ca o dadea pe vara.

=)) rip si pe vara ce ti-a dat =)) pe an :))

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Si pe B-Zone poti juca cu ce vrei, cum stau adminii dupa codati...

 

Neata echipa.

Da stiu ca pe adminii BZONE ii doare in пула da cn stie, poate te gasesc =))
ixAcVOy.jpg

Edited by ELjefe L U C A Z ELEFANTUL
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Shyphter said:

Da da da se mai ocupa nu poti zice ca nu :)

 

Altce cmf cmz voi?

 

Intelegerea a picat dintre ELC-69. Maine e 19 i-am dat termen de 4 zile sa i-a CaliNacho orasu. Nu a facut asa ca ne revoltam

Facem tratat Rifa-ELC?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.