Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@, dap eu mai si invat si mai si joc fotbal, tu daca inca nu ti-ai gasit scop in viata, ap asa si mai departe ca bradeaga o sa te duci din colo incoa.

Link to comment
Share on other sites

Du-te nahui, ce scop ai? Sa joci la Zimbru? Pacat, nu obții nimic, eu doar ma duc cu tata, el la conferință, eu mai ies în oraș, prosta m-am zaibit sa stau numa în casa, ultima data am fost în alta tara anu trecut, da înainte de asta am fost în 2011.

Link to comment
Share on other sites

@, bai, scop sa joci la Zimbru? Eu deam joc, scop meu ii mult mai mare. Si daca tu crezi ca nu obtii nimic asta ii parerea ta. Si normal ca te zaibesti sa stai numa in casa daca nu ai ocupatie.

Link to comment
Share on other sites

@@Victory Anabella, eh, acum mai merge. sal

 

@@Expres din PLANTE, mai multa frica e sa merg cu vaporul prin oceane, acusi se mai rupe in doua ca titanic si ma mananca ceva marin. :)

 

@, zdr brat, iak stau si eu pe Eiffel si beau o sampanie de 60 di evra, si mananc o receta frantuzeasca de 120 di euro, + peste vreo 1 ora ies cu vapor di liux 5 stele pe marea mediteranta pe 4 zile, "voi ce mai ziceti?"

glumim bai

 

 

Dyablox, unicul loc in care ai calatorit o fost la Sculeanca. =))

Edited by Kawse
Link to comment
Share on other sites

Strandy, termina cu "copyi" și restul, nu pari amuzant dacă vorbești ca ultimul agramat.

E fix treaba mea cum vorbesc nu iti pasa tie de mine asa ca nu mai comenta ca nu m-am legat de tine aiurea.

Stau intr-o cafenea și stau pe net, tu?

Te ai simtit? Poate vorbeam cu restu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.