Jump to content

Dya SPUNE!


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Pana duminica 23:59 fiecare membru trebuie sa detina minim 40 posturi in topicul cu discutii, cine nu indeplineste conditia va primi un avertisment.


Pana duminica 23:59 fiecare membru trebuie sa detina minim 40 posturi in topicul cu discutii, cine nu indeplineste conditia va primi un avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Ezio, Spawn, DumikComar, South. primesc 1 AV. La urmatorul AV veti fi dati afara.

 

 

Doresc sa felicit pe restu pentru munca depusa, impreuna am reusit sa adaugam 31 de pagini forumului. Insa aveti un potential mult mai mare. Urmatorul obiectiv va fi ceva mai greu, si o sa-l anunt sambata, cei care au primit AV trebuie sa ajunga pana sambata la 60 posturi, cei care nu au dar se simt cu musca pe caciula trebuie sa ajung minim la 50 posturi.

 

Dya va ureaza o saptamana faina.

Link to comment
Share on other sites

Spawn si DumikComar au fost dati afara.

 

South si Ezio mai primesc 1 AV.

 

Am reusit in 2 saptamani sa facem 51 de pagini, se poate si mai mult.

 

Dya va ureaza o saptamana productiva.

Link to comment
Share on other sites

Mi-ati demonstrat ca puteti. Asa va vreau. Ma mandresc cu echipa mea.

 

Ati reusit in a 3 saptamana sa faceti pagini de 2 ori mai mult decat au fost, 150 pagini, felicitari! Acesta este rezultatul muncii fiecarui membru.

 

Dya va ureaza un inceput de vacanta reusit!


 

Edited by rTn Dyablox VIP
Link to comment
Share on other sites

Dupa o mica pauza, clanul isi va reincepe activitatea odata cu 2016. Lasati forumul/SA:MP-ul si intalniti Noul An alaturi de cei dragi.

 

P.S. Clanul Dyablox's Team a incheiat un parteneriat oficial cu clanul Golden Team, membrii pot liber discuta aici.

 

P.S.2. Mosu' Dya va pregatit un cadou pentru fiecare: 2TzEkb7.png

Link to comment
Share on other sites

Dyablox's Team a incheiat un parteneriat cu clanul neoficial Wizzard's. Clanurile au la dispozitie un topic comun in care pot comunica liber respectand regulile de la primul post . Click.

Edited by rTn Dyablox VIP
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.