Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tine sursa


Recommended Posts

Nume:ACDCEUGEN
Ce problema ai?: as vrea sa imi schimb placa video, dar nu stiu daca imi suporta sursa.
O scurta descriere a situatiei:Am un Dell Vostro 230 mid tower pe DDR3 si momentan merge pe o placa video integrata in placa de baza si nu prea se descurca exceptional in jocurile mai noi (Far Cry 3, Asassins Creed 3, Mafia II, Battlefield 3, etc) si vreau sa imi pun o placa video dedicata si am o Nvidia Geforce 9600GT pe 512MB DDR2 dar nu stiu daca suporta sursa.

Pe alt sistem a mers foarte bine(nu stiu ce sursa avea) cam 5 luni pana la o pana de curent de revelion cand nu a mai functionat, am fost cu ea la service si placa nu are nimic dar sursa e cursa in interior.

Vreau sa stiu daca imi suporta pe acest sistem.
Screenshot:http://www.pocitace-repasovane.cz/Vos230.pdf

Am pun un link cu tot sistemul(placa pe care ruleaza acum este Intel G41(X4500), care este integrata.
Alte precizari:Vreau sa stiu daca o pot pune si daca o tine sursa sa mearga calumea, stiu ca in manualul ala unde am pus link-ul zice ca pot pune un NVIDIA® GeForce® G310, dar vreau sa stiu daca sursa mea suporta Nvidia 9600gt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.