Jump to content

Problema server


Panta

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salut. Sunt owner pe jb.b-zone.ro si de ieri dimineata serverul a facut numai figuri, lag si pica mai mereu. De dimineata nici forumul nu merge. As putea sa stiu si eu de ce? De asemenea, nici site-ul de unde pot da restart la server nu merge, specificand ca nu este activa nu stiu ce licenta. Din cate am inteles, trebe platita de nu stiu cine. As dori sa stiu daca problema se remediaza de la voi sau pe cine sa contactez.



Screenshot (în caz că este necesar): nu



Alte precizări: Daca am postat gresit, sa imi fie cu iertare.



Link to comment
Share on other sites

Ia legatura cu cei de la firma de host, ei sunt in masura sa iti raspunda la asemenea probleme, dar mai intai vezi ce zice Bobo, poate te ajuta el.

Link to comment
Share on other sites

Poate ai lag tu cu internetul, iar cat despre server ce zice el, ca sa nu repet si eu.

Ia legatura cu cei de la firma de host, ei sunt in masura sa iti raspunda la asemenea probleme, dar mai intai vezi ce zice Bobo, poate te ajuta el.

 

Link to comment
Share on other sites

@@Panta, Personal tu nu ai nicio problema. Problema generala apartine firmei de hosting unde ai serverul. Daca respectiva firma primeste flood si serverele care sunt hostate la acea firma sunt afectate!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.