Jump to content
Sign in to follow this  
SEZ

Discutii despre CS:GO

Recommended Posts

In acest topic, puteti discuta despre orice subiect in cadrul jocului Counter-Strike: Global Offensive doar in limita bunului simt!

• Mini-regulament in legatura cu acest topic destinat discutiilor
  1. Pastrarea unui limbaj cat mai decent.
  2. Interzis limbajul vulgar / reclama (se va sanctiona ca atare in functie de gravitate)
  3. Acest topic este destinat jocului Counter-Strike: Global Offensive. Este de preferat sa discutati despre acest joc.
  4. SPAM-ul / comentariile aiurea se vor sanctiona in functie de gravitate.
  5. Puteti utiliza acest topic si in scop informativ.

Edited by Ocaust

De craciun,CS:GO se va ieftini?

Probabil.

Stiu sigur ca de Craciun se va adauga o noua operatiune.

Daca vrei sa faci 1$ gratis , intra pe link-ul meu de refferal http://csgoblackjack.com/?rf=LHIXUUSE, conecteaza-te cu contul de steam , adauga acolo trade link-ul si gata , ai 1$ sa te joci blackjack. Ca sa poti face retragere , trebuie sa faci un depozit de minim 5$ , si sa retragi minim 3$. Si un alt avanaj. De ex faci 10$ si vrei sa-i scoti. Bagi un item de 5$ , iti deblochezi posibilitatea de a efectua retrageri, si iti poti lua inapoi itemul in primele 3 ore , si dupa de 10$ initial castigati faci cumparaturi. Sa aveti noroc.

Salutare! Explicati-mi si mie cum fac sa am si eu acces la anumite facilitati pe steam. Nu ma lasa sa adaug persoane la prieteni, sa vand/cumpar iteme pe cs:go etc... Zice ceva ca trebuie sa bag 5 euro pe steam. Alta metoda nu e?

Salutare! Explicati-mi si mie cum fac sa am si eu acces la anumite facilitati pe steam. Nu ma lasa sa adaug persoane la prieteni, sa vand/cumpar iteme pe cs:go etc... Zice ceva ca trebuie sa bag 5 euro pe steam. Alta metoda nu e?

Salut! Din cate stiu in prima luna primesti ban pe shop/magazin adica nu poti sa cumperi si sa vinzi, dar sa te uiti merge. Asa este au hotarat cei de la Steam, nici nu ai intrat bn pe joc si vrei arme si cutii/key pe care le-ai lua imediat cu bani. De aceea s-a facut asa. Sper ca te-am ajutat :*

Salut tuturor ! De astăzi mă voi alătura şi eu acestei secţiuni !

Ce credeti ca e mai bine CASE OPENING sau direct iteme?

Eu unul îţi sugerez direct iteme, nu cred că are rost să dai banii pe câte o cheie (în cazul în care ai deja o cutie) şi să îţi pice un obiect de câţiva cenţi. Bineînţeles, dacă stai bine cu banii poţi da şi case opening, până la urmă îţi vor pica şi ceva iteme frumoase.

EDIT:

Apropo, vinde cineva skin-uri? Dacă da, vă rog să îmi daţi un PM, sunt interesat să cumpăr :).

Edited by ALex RPG2

@@South Zhao,Defapt,e obligatoriu sa bagi 5e pe steam daca vrei sa ti se deblocheze marketu.Iar dupa o luna dupa ce ai bagat aia 5euro vei avea acces full.

Ce credeti ca e mai bine CASE OPENING sau direct iteme?

Iti recomand iteme... poate la opening iei niste ... ar fi mai bine iteme direct.

Iti recomand iteme... poate la opening iei niste ... ar fi mai bine iteme direct.

Data viitoare asta o sa fac, idei de skinuri pana in 10e ?

• Upvote 1

Ba, care ma poate ajuta si pe mine cu un cont de steam cu cs go , va rog eu .

Ba, care ma poate ajuta si pe mine cu un cont de steam cu cs go , va rog eu .

Sa inteleg ca vrei gratis?

Pai, nu neaparat gratis, pot indeplini anumite cerinte pe care mi le cere vanzatorul .:))

Uitați băieți un jucător de CSGO care nu are cod, ci skill level 9999. Nu știu cum de nu-l caută nimeni. =))

N-am postat niciodată aici, dar am zis să vă fac puțin să râdeți.

• Upvote 1

Face cineva un meci?

Salutare baieti si fete care joaca CS:GO, am si eu cateva intrebari deoarece tocmai am achizitionat si eu jocul de pe Steam.

1. Are cineva niste setari care sa imi faca un FPS cat mai bun ?

2. Ce ar fi cel mai bine sa joc ca incepator pana imi dau si eu drumu la mouse sa joc mai bine ?

3. Exista mod-uri pt. tinta sa fie mai mica sau alceva ?

Quote va rog frumos. :)

Daca am invatat ceva din pariurile pe CS:GO acel lucru este ca sunt geniale.Adica e misto sa pariezi putin si sa iesi cu dublu sau triplu, asta depinde de noroc.

Salutare doresc sa cumpăr un knife pentru a face pariuri la meciuri, ofer euro clienți dacă sunt doritori aștept oferte

@, Iti zic din start ca nu e ok ce vrei sa faci :)

Daca doresti sa pariezi la meciuri cel mai bun e un AWP Asiimov Field tested, AK 47 RedLine FactoryNew sau un USP-S Kill confirmed.

Sper ca te-am ajutat si ca te-am motivat.

imi puteti spune si mie cand o sa mai fie la reducere csgo ai la ce pret vreau sa mai imi fac un cont cu csgo si nu vreau sa dau 15euro pe el

• Upvote 1

@@Shyphter, Urmeaza o reducere de Summer Sale, fi geana pe steam. O sa fie sub 10 euro.

ok mersi, exista vreo sansa sa fie 5euro sau nu o sa mai scada asa mult.?