Jump to content

Merry Christmas 2015 [Events and Discounts]


Bobo
 Share

Recommended Posts

 

Dragi jucatori,

ro32.png uk32.png

sJItvq7.png
Cu ocazia venirii sarbatorilor de iarna, comunitatea B-Zone va ureaza un Craciun fericit, plin de cadouri, fericire, sanatate si un an nou mai bun. Va dorim sa petreceti Craciunul si trecerea dintre ani alaturi de familie, prieteni si de persoanele dragi. Speram ca Mos Craciun sa fie si mai darnic cu voi anul acesta. Pe serverele RPG cu siguranta va fi pentru ca am pregatit pentru voi o multime de premii!
gift.jpg
Pentru ca stim cat de importante sunt sarbatorile de iarna pentru voi v-am pregatit cadouri in fata primariei din Los Santos. O data la fiecare 6 ore veti putea colecta intre 1 si 5 puncte de respect, intre $1000 si $5000 sau 10-50 Gold. Pe langa acest gift nu uitati de Calendarul Advent.
quest.jpg
Mos Craciun a pierdut cadouri prin tot orasul pe care voi trebuie sa le gasiti. Fiecare dintre voi poate colecta cele 150 cadouri pentru a primi premiul cel mare: $100.000, 20 Respect, 10 Rob, 10 Escape Points, 200 Gold si 1 Vehicle Slot. Puteti folosi comanda /questhelp pentru a tine evidenta cadourilor colectate.
Da primim 20 rp dar din cate am vazut daca nu ai cont premium pierzi rp la /buylevel.. in cazul in care complectam quest-ul si primim 20 rp de exemplu si noi avem sa zicem 20/26 + inca 20 rp = 40/26 si dam /buylevel o sa pierdem din rp ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Multumim , sarbatori fericite !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.