Jump to content

Petitie, Mutarea Jobului De TRUCKER INAPOI


Emil.. ZEW

Recommended Posts

Salut, m'am gandit sa fac o petitie prin urmare deoarece playerii se plang din cauza locatiei pentru jobul de Trucker.

 

Noi, suntem suparati din cauza salariilor foarte mici care sunt acuma, la locatia actuala in SF se castiga banii pe masura drumului si multi, acuma fiind in alt oras LS, se castiga mai putinii banii si de asta ne plangem.

 

 

Cei care sunteti de acord cu mine sa avem jobul de Trucker inapoi in SF, va rog sa acordati un +1 sau sa va ziceti parerea in acest topic.

 

Sugestii:

1.Cresterea salariilor pentru cursele de Trucker, cum erau in SF.

2.Sau readaugarea Truckerului inapoi in SF, cu salariile normale.

 

 

 

PS: +1, sau sa va ziceti parerea in acest topic.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu sunt de acord cu reauducerea jobului truck inapoi in Sf deoarece:

(1)- E mult mai spatios si mult mai eficient unde e.

(2)- Ai accesibilitate de a ajunge repede la orice destinatie.

(3)- Va plangeti de salarii? Sa vad ce ziceti acu dupa update cand cu cont premium cred ca luati maxim 800$.

(4)- Si nu cred ca erau salarii mici. Jobul truck nu e singurul job de pe server...

Deci o zi buna... Nu cred ca se va muta ianpoi indiferent de situatie... Sau esti proprietarul fostei case a celor de la truck si de asta ai cerut sa fie mutat inapoi in Sf

Atat am avut de zis si parerea mea este ca e foarte bine plasat unde e acu :))

Link to comment
Share on other sites

Trucker trebuia mutat DEMULT acolo unde este acum. In SF era o nenorocire, un clusterfuck ca niciodata din cauza spatiului redus de manevrare. Acum in Red County e mult mai bine ca e spatiu suficient in curte, intrarea nu se mai congestioneaza, ai acces foarte usor in toate directiile hartii.

 

Salariul este adecvat si asa. Conduci mai putin si iei mai mult. Nu va mai plangeti ca aveti voi casa in SF la care aveati multi chiriasi si acum nu va mai merg afacerile. Deal with it. Luati case pe Richman sau in Dilimore daca vreti sa puneti la inchiriere pt truckeri.

Link to comment
Share on other sites

Trucker trebuia mutat DEMULT acolo unde este acum. In SF era o nenorocire, un clusterfuck ca niciodata din cauza spatiului redus de manevrare. Acum in Red County e mult mai bine ca e spatiu suficient in curte, intrarea nu se mai congestioneaza, ai acces foarte usor in toate directiile hartii.

 

Salariul este adecvat si asa. Conduci mai putin si iei mai mult. Nu va mai plangeti ca aveti voi casa in SF la care aveati multi chiriasi si acum nu va mai merg afacerile. Deal with it. Luati case pe Richman sau in Dilimore daca vreti sa puneti la inchiriere pt truckeri.

 

Eu daca lucrez ca Trucker nu-mi place salariul, eu nu detin nicio casa.

Link to comment
Share on other sites

Without truckers, San Fierro is dead. :-q

 

Just want to say that on the server, not all speak romanian or english perfectly. Therefore we can not get a job in factions (Police - FBI - Instructor - Paramedic), we can only use secondary jobs, in this the "best" is a truck driver, but they have drastically lowered wages. For those who can only have one job, is complicated.

 

I'm using Google Translate, have pity.

Link to comment
Share on other sites

Nu mutati truck-ul in SF:
-In SF e lag.

-Te poate prinde radarul de la Car Rent SF si esti nevoit sa cobori si dai fail.

-Unde este situat acum este cel mai bine deoarece este un loc spatios.

-Banii la truck sunt ok, va sfatuiesc sa munciti pe Creek LV, daca nu va convine incercati alt job.

Link to comment
Share on other sites

DA, sunt de acord sa se mute truckerul inapoi. De ce?

1. SF-ul este mort de la mutarea truckerilor, plus ca un membru SFPD Roads, isi face mult mai greu raportul decat un LVPD.

2. Cursele sunt mai scurte, veniturile sunt mai mici. Dupa update, cu cont premium ajungi sa iei in jur de 900$ pe Creek, si pe Pilson Intersection iei in jur de 2000$, tot cu cont premium, destinatiile fiind apropiate.

3. Intrarea spre trucker este posibila printr-un pod foarte stramt, in care nu poti trece daca se afla un trucker pe acolo. Ei nu stiu sa conduca, intra in ce vor.

 

 

 

Te poate prinde radarul de la Car Rent SF si esti nevoit sa cobori si dai fail.

Pai si? Este greu sa mergi cu vreo 20km/h mai incet sa nu te prinda? Plus ca e doar o parte mica de oras, dupa care intri pe autostrada.

Link to comment
Share on other sites

Uitati aici niste poze pastrate din vremurile SF. Salarii recalculate pe distante, si timpii de asteptare la fel. De ce va plangeti? Aveti in sfarsit loc de manevra! SF-ul nu are mare lucru de capul ei. Inainte nici LS si nici LV nu aveau mare lucru, erau la fel de moarte. Toti se aglomereau sa faca clusterfuck la truck. Nu va mai plangeti and get over it. Daca ati fi fost si voi catusi de putin disciplinati sa nu mai blocati acolo poate ar fi ramas truck acolo in SF. Daca nu erati nesimtiti si marlani sa intrati in viteza in checkpoint si sa ii aruncati remorca altuia poate ar fi ramas acolo. Daca nu va aruncati ca sobolanii sa umpleti fiecare milimetru de spatiu liber la poarta cand se facea coada poate ramanea acolo truck-ul. Daca aveati bun simt si poate un gram de disciplina poate ramanea truck acolo. Dar nu, voi sunteti teribili mereu ca sa nu folosesc alte cuvinte mai descriptive pt voi. Si macar acum nu mai stau si nesimtitii aia la podul fara parapet sa va arunce in apa. Daca nu iti place podul de la noul truck esti mereu liber sa mergi inainte si sa intri pe autostrada LS-LV si de acolo in LV. Ai atatea posibilitati! De ce naiba nu ganditi ba inainte sa va plangeti de putinele lucruri bune care se mai fac pe serverul asta?

 

Is this the kind of bullcrap you want to put up with again?

 

sa_mp_101.png

 

sa_mp_100.png

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu adaugarea truckuli inapoi in SF deoarece aici in LS au scazut salariile

Mutarea jobului nu are legătură cu faptul că au scăzut salariile. Jobul s-a mutat să aveţi mai mult loc, salariile s-au micşorat că făceaţi bani de infernus peste noapte.

Link to comment
Share on other sites

@, pentru că se câştiga prea mult în comparaţie cu celelalte joburi. Era bătaie pe alea 50 de locuri la trucker şi restul joburilor erau degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Locul actual este mai mult decat perfect.

In primul rand, ca membru ttc va pot spune ca truckerii incurcau extrem de mult activitatea din factiune.

In al doilea rand, cum s-a mai spus era o bataie imensa pe "cine intra primu" si era un haos in curtea aceea.

In al treilea rand, era foarte enervant cand te duceai spre Linden si un destept te arunca de pe podul "fara margini"

Nu va mai plangeti atat cu salariile.Voi vreti la level 10 sa aveti infernus :-J

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.