Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Giveway cont rpg.b-zone.ro


MihaiIonut

Recommended Posts

Salut, deci vreau sa dau un cont pe care nu ma mai joc, gratuit desigur.

Nu stiu daca exista un topic special pentru asa ceva dar am zis ca e mai ok sa postez aici fiind un cont de rpg1, in videoclipul de mai jos este o mica prezentare a contului ceea ce conteaza cel mai mult zic eu, adica nu vreau sa fiu criticat pentru ca am vorbit aiurea sau ca nu am vorbit pe intelesul tuturor.

**Ce trebuie voi sa faceti este sa lasa-ti reply la acest topic cu un numar de la 1 la 50, dar in ordine cresactoare si un +1 care doriti. De exemplu eu incep cu 0 (care nu se pune) urmatorul care da reply pune 1, urmatorul 2 si tot asa...pana se ajunge la 50 si dupa ce se ajunge la 50 o sa fac alegerea intre 1 si 50 iar numarul care iese este castigator.

*Aveti voie sa postati un singur numar.

Contul este acesta http://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ajax_

 

https://youtu.be/7pYN_16wk88

 

Link to comment
Share on other sites

Neinteresant.

Neinteresant pentru tine sunt unii care chiar vor sa aibe ceva sanse sa intre intr-o factiune, neinteresant pentru ca esti tu in hitmen presuspun, pacat ca esti in hitmen pe rpg3 pentru ca acolo doar tu poti reusi. +1 ce sa-i faci.

Chiar nu stiu daca am voie sa fac asta aici, dar vreau sa nu se mai posteze nimic altceva inafara de numere, restul report pentru +1 ca suntem bastani si avem.

Link to comment
Share on other sites

@, Cer closed pentru acest topic, este total inutil. Daca vrei sa faci pe milostivul du-te la Biserica.

Link to comment
Share on other sites

@, Cer closed pentru acest topic, este total inutil. Daca vrei sa faci pe milostivul du-te la Biserica.

Cred ca esti retarat dar scuzama frate, nu zice nimeni nimic si vii tu marele destept si comentezi aiurea autoritarule ce esti. Nu zice nimic Bobo sau alti admini si zici tu care esti un nimic, vezi de ale tale, e treaba mea ce fac cu conturile mele, la biserica sa te duci tu cu maicata copacule, faza e ca nu esti primul destept si asta puteai sa vezi, dar ce sa faca omu pentru +1, cere el t/c desteptu, cum sa nu te enervezi cu asemenea oameni...

Contiunuom, ultimul numar a fost 17

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.