Jump to content

30 de secunde la rob


ROBBEN ToV

Mai mult de 30 de secunde la rob!  

241 members have voted

  1. 1. Vreti ca la rob, cele 30 de secunde de cand furam prima bijuterie pana cand primim w6 sa creasca la cel putin 1 minut?



Recommended Posts

NU, daca dati rob si luati tot va da 80k la fiecare daca sunteti 4, in PD 80k ii faci pe 80 de playeri omorati, nu mi se pare corect ca voi sa luati atata si noua sa ne dea putin , sa bage 5k pe cap de wanted si sunt de acord si eu.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord, cei din PD cărora nu le convine acest lucru pot foarte ușor să își dea demisia și să intre într-o pașnică sau intr-un gang pentru a da rob,să vadă ce ușor iei fail.

Link to comment
Share on other sites

E si normal sa luati fail daca dati in buricul targului, mergeti in Bayside sau Angel Pine si o sa vedeti ca e usor sa furi toate mesele. Organizati-va si voi, intrati pe rand in magazin, puneti-va fiecare la o masa si dupaia dati startul la /grab. Nu va inghesuiti, nu apasati F in prostie la usa ca de aia cadeti in apa sau mai rau, luati crash. 30 de secunde sunt arhisuficiente, vreti ca toate roburile sa reuseasca? Pai ce distractie mai e asta? Uneori in viata mai si pierzi... din ~20 rob-uri cate am dat cu noul sistem am dat fail de maxim 5-6 ori, ca am stiut cum sa ne organizam. :)

Link to comment
Share on other sites

E si normal sa luati fail daca dati in buricul targului, mergeti in Bayside sau Angel Pine si o sa vedeti ca e usor sa furi toate mesele. Organizati-va si voi, intrati pe rand in magazin, puneti-va fiecare la o masa si dupaia dati startul la /grab. Nu va inghesuiti, nu apasati F in prostie la usa ca de aia cadeti in apa sau mai rau, luati crash. 30 de secunde sunt arhisuficiente, vreti ca toate roburile sa reuseasca? Pai ce distractie mai e asta? Uneori in viata mai si pierzi... din ~20 rob-uri cate am dat cu noul sistem am dat fail de maxim 5-6 ori, ca am stiut cum sa ne organizam. :)

 

Acolo da toata lumea, dar dupa ce ai spus tu cred ca o sa se mute NG rent la casa din Bayside si cat mai aproape de AngelPine =))=))

Mie mi sar parea mai bine 5 minute ca locatiile sunt departe si vin 20 pd pe 4 oameni si ce faci fail ,fail si iar fail . PRO!

 

Eu ma gandeam la o ora cel putin, ce sa faci in 5 minute? =))=))=))=))=))

Link to comment
Share on other sites

SI eu sunt de acord cu acest lucru. Cei din departamente sa taca, ca imediat fac banii si raport din acest update. In plus, 30secunde trec imediat + ca bijuteriile nu se iau chiar imediat, apesi cateva click-uri ca sa le poti lua.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord, daca esti intr-o zona cu "risc" cum este banca de langa HQ FBI, in cateva secunde PD vine si iti da faill, asa avem un mic avantaj.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.