Jump to content

The Barzini Family Presentation 2


StathamRO
 Share

Recommended Posts

Bravo super frumos filmul. mi'a placut cand erati toti in piscina, foarte frumos filmul

Felicitari lui Oasis9 si Membrilor Barzini family

Link to comment
Share on other sites

Super tare oasis , hnk , Barzini Family. Felicitari. :-? Oasis aceasta prezentare ma facut sa imi schimb parerea despre voi :) :>

:)) cand ti-am spus in joc, nu mai crezut :P

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Frumos filmuletul,mi-am schimbat pararea despre aceasta mafie,dar oasis banuiesc ca oricum este suparat pe mine.

Poate candva...poate...O sa ma intorc in barzini,desigur daca liderul ,oasis,o sa ma ierte...candva

9/10

Link to comment
Share on other sites

Prea frumos, merita un sincer "Jos Palaria!", bravo baieti, frumoasa organizare, e bestial filmul asta !

Link to comment
Share on other sites

extraordinar.10.Nu poti sa reprosezi ceva . are actiune si putin suspans.si povestea filmului e frumoasa.cel mai mult mi-a placut faza cu baschetul.

 

Foarte reusit baieti!Sincere felicitari pt efortul depus!Bravo!Cand e episodul 3 ?:))

Link to comment
Share on other sites

Foarte reusit baieti!Sincere felicitari pt efortul depus!Bravo!Cand e episodul 3 ?:))

nu cred ca va aparea. am facut aceasta prezentare iara deoarece avem HQ-ul in Las Venturas acuma :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.