Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Interviu #44 - Mash. - RPG3 Admin 4


Skipper
 Share

Recommended Posts

Wow ! Cand am vazut ca are varsta de 16 ani, mi-am spus ca toti copii sunt admini pe server, dupa ce am citit restul interviului mi-am spus ca acest baiat de 16 ani este mult mai serios, destept si responsabil decat majoritatea cu varsta de peste 18 ani. Felicitari, Mash !

Link to comment
Share on other sites

Sincer, cand am fost cu tine in SFPD (pgxd) erai de treaba, eu de atunci mi-am schimbat parerea despre tine dar acum imi pari m-ai bun dar ar trebui sa te pui la verificarea codatiilor admini(1,2) dau si eii ban-uri dar m-ai greu.. Frumos interviu oricum !

Link to comment
Share on other sites

Un interviu de nota zece, nu am ce spune. Apreciez enorm faptul ca esti o persoana serioasa si cinstita, asa cum te stiam si inainte sa iau ban. "Mash.: Dragi playeri, încercați să nu mai folosiți codurile, ci să jucați corect. Credeți-mă, e cel mai frumos sentiment să ajungi unde ai vrut, iar când privești înapoi să ști că tot ce vezi e rezultatul muncii tale. Mulțumesc Skipper pentru acest interviu! "

Link to comment
Share on other sites

1.481 de playeri banati , inclusiv eu pentru ca doare sentimentul sa nu fii luat tu cea ce doreai, am fost la un moment dat prieteni foarte buni , dar ce sa faci daca am auzit /rcon si toata ziua pe player.

Link to comment
Share on other sites

Forta, ba esti bolanjiu?

power power korduneanu manca-t-as

Cand va aud cu "Mi-am schimbat parerea despre tine", mor. Din punctul meu de vedere nu putem caracteriza o persoana doar din acest interviu, mai ales daca nu-l cunoastem in viata reala. Stau si ma intreb, ce parere ati fi putut sa va faceti despre el inainte sa vizionati acest interviu =)).

 

Oricum, frumos interviu, va urez amandorura succes pe aceasta comunitate dar si in viata reala!

respekt (dar nu pt ultima propozitie).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Frumos interviu dar se strecoară și minciuni printre el. Vârsta este de 12 ani, nu de 16 și Vlăduț Costin. Bravo !

 

 

Forta, ba esti bolanjiu?

 

 

Interesant

 

 

Adminu Mash. (Turkuu si Spices sefii supremi)

 

 

Dacă mai văd astfel de comentarii inutile legate atât de interviul lui cât şi de viitoarele interviuri voi începe să trec la sancţiuni, AVIZ şi pentru ceilalţi!

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Dacă mai văd astfel de comentarii inutile legate atât de interviul lui cât şi de viitoarele interviuri voi începe să trec la sancţiuni, AVIZ şi pentru ceilalţi!

 

A pus o poza cu el și ne ameninți cu sanctionări? Să nu ajungem noi la Kelton să vedem. Am spus adevărul că are 12 ani, a pus o poză cu el și spui că ne sancționezi. Dacă tu crezi că asta e de sancționat, sancționează-ne și o să ajungem la Kelton :* !

Link to comment
Share on other sites

 

 

A pus o poza cu el și ne ameninți cu sanctionări? Să nu ajungem noi la Kelton să vedem. Am spus adevărul că are 12 ani, a pus o poză cu el și spui că ne sancționezi. Dacă tu crezi că asta e de sancționat, sancționează-ne și o să ajungem la Kelton !

 

Dacă te mai bagi aiurea şi nu îţi vezi tu frumuşel de treabă o să încep chiar cu tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.