Jump to content

Interviu #44 - Mash. - RPG3 Admin 4


Skipper
 Share

Recommended Posts

@, și tu minți că ai 18 dar de fapt îți faci poze cu bibelourile și rațele împăiate lângă tine.. :))

 

Cat despre interviu, nu pot spune ca este complex ca celelalte deoarece spre deosebire de RPG1 si RPG2, RPG3 este deschis mai devreme si nu are foarte mare istorie, il stiu pe Mash ca fiind un jucator modest de pe vremea cand eram amandoi in Los Santos Taxi la ToTo actual Viserion, chiar si eu m-am mirat cand a luat Admin, acum vad ca s-a mirat si el, cat despre playerii banati, poate au fost si sanctiuni aiurea, cu totii gresim, dar nu poti spune ca nu este un Admin care nu se ocupa, mai mereu cand i-am trimis SMS cu un codat sau cu o problema mereu m-a ajutat.

Link to comment
Share on other sites

@, și tu minți că ai 18 dar de fapt îți faci poze cu bibelourile și rațele împăiate lângă tine.. :))

 

Cat despre interviu, nu pot spune ca este complex ca celelalte deoarece spre deosebire de RPG1 si RPG2, RPG3 este deschis mai devreme si nu are foarte mare istorie, il stiu pe Mash ca fiind un jucator modest de pe vremea cand eram amandoi in Los Santos Taxi la ToTo actual Viserion, chiar si eu m-am mirat cand a luat Admin, acum vad ca s-a mirat si el, cat despre playerii banati, poate au fost si sanctiuni aiurea, cu totii gresim, dar nu poti spune ca nu este un Admin care nu se ocupa, mai mereu cand i-am trimis SMS cu un codat sau cu o problema mereu m-a ajutat.

Nu am chef să mă cert cu un nimeni. Era o poză din anul 2012 prietene, și nu am 18 ani. Mai am puțin și fac 16 ani, te pwp.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Impresionant!

 

 

 

Frumos

 

Este ultimul avertisment verbal legat de comentariile acestea inutile, dacă mai văd astfel de comentarii inutile legate atât de interviul lui Mash cât şi de viitoarele interviuri voi începe să trec la sancţiuni, AVIZ şi pentru ceilalţi!

 

 

 

Nu am chef să mă cert cu un nimeni. Era o poză din anul 2012 prietene, și nu am 18 ani. Mai am puțin și fac 16 ani, te pwp.

 

Este ultimul avertisment verbal, dacă mai dai vreun reply în acest topic o să fi sancţionat.

 

Link to comment
Share on other sites

Vă mulţumesc pentru feedback, acesta a fost interviul alături de actualul admin 4 RPG3, Mash.!

Urmează interviul alături de actualul Admin 5 pe serverul RPG2, Leonard! Click
Aştept întrebările voastre legat de interviul alături de Leonard printr-un PM.

Întrebarea mea este:

*Vor fi adăugate în interviu doar întrebările care voi considera că sunt bine structurate.

Edited by Skipper
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.