Jump to content

RPG4 Opening - 1st February 2016


Bobo
 Share

Recommended Posts

@Bobo Si daca nu avem functii pe celelalte servere... Adica vom avea si noi o sansa? Eu unul am avut level 45 pana mi-a fost spart contul si banat pe motiv 'Afaceri ilegale' ...

Cu o aplicatie buna toata lumea are sanse.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos, sigur mă apuc și eu de RPG4, să sperăm că vor fi la deschidere 1000/1000 si că după două săptămâni, nu vor pleca playerii.

Link to comment
Share on other sites

Asteptam deschiderea RPG4 , toti care ati raspuns aici cu reply normal ca ve-ti intra .

 

1. Bizz-urile vor avea preturile la fel ca RPG 1 / 2 / 3 sau mult mai ieftine ? [ Presupun ca se va licita ]

Edited by AlexMAN
Link to comment
Share on other sites

Asteptam deschiderea RPG4 , toti care ati raspuns aici cu reply normal ca ve-ti intra .

 

1. Bizz-urile vor avea preturile la fel ca RPG 1 / 2 / 3 sau mult mai ieftine ? [ Presupun ca se va licita ]

 

Salut! Bizurile de la nivelul 15 în sus vor fi scoase la licitație de către administratori, iar bizurile până la nivelul 15 (inclusiv), vor fi la liber cu prețuri destul de scăzute. Daca faci nivelul necesar și ai banii necesari să achiziționezi un business la liber, îl vei putea vinde mult mai scump la jucători după ce serverul va mai căpăta vechime.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.