Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

RPG4 Opening - 1st February 2016


Bobo
 Share

Recommended Posts

Eu propun sa taci din gura.

Ca ma bati? lol

Hai sa purtam o discutie. La ce ajuta sistemul de referali?

Scopul lui principal ar fi ca sa aduca jucatori noi pe serveri, dar nu se intampla asta, in schimb, jucatorii actuali il folsoesc intre ei pentru RP si bani.

Nu are niciun rost si ii avantajeaza pe cei care pot sa-si faca publicitate, gen de pe Youtube, cum are ala level 40 pe rpg4. Mie nu mi se pare corect si asta e un motiv pentru care sa nu ma apuc de server.

Link to comment
Share on other sites

Ca ma bati? lol

Hai sa purtam o discutie. La ce ajuta sistemul de referali?

Scopul lui principal ar fi ca sa aduca jucatori noi pe serveri, dar nu se intampla asta, in schimb, jucatorii actuali il folsoesc intre ei pentru RP si bani.

Nu are niciun rost si ii avantajeaza pe cei care pot sa-si faca publicitate, gen de pe Youtube, cum are ala level 40 pe rpg4. Mie nu mi se pare corect si asta e un motiv pentru care sa nu ma apuc de server.

Pai si tu esti prost ca nu o faci.
Link to comment
Share on other sites

Pai si tu esti prost ca nu o faci.

Eu incerc sa port O DISCUTIE INTELIGENTA CU TINE si tu nu incerci sa faci nici macar un efort sa aduci vreun argument discutiei?

Ma rog, sunt prost, ai dreptate, pentru ca am crezut ca poti si tu sa articulezi 2 idei. In schimb, tu zici, ca daca ala se foloseste ( chiar, abuzeaza, daca nu e prea mult spus ) sistemul de referali, de ce sa nu abuzez si eu de el, nu? Tu gandesti ca daca cineva fura, ce, eu de ce sa nu fur, sunt mai fraier? Mentalitate de copil, 14-15 ani..

 

Ideea de referral ( cuvantul propriu-zis inseamna sa sa recomenzi pe cineva cuiva ), este folosita pentru a atrage jucatori noi pe comunitatea B-Zone, in cazul nostru. In schimb, nu se intampla asta, ci defapt jucatorii care sunt deja in cadrul comunitatii se folosesc intre ei de acest sistem pentru bani si RP-uri.

Deci, e inutil sistemul, iar unii, pentru ca au audienta mare prin canalele de youtube, sunt avantajati din start de catre acest sistem.

Edited by iCatalin
Link to comment
Share on other sites

De ce inca mai e deschis topicul asta?

Eu incerc sa port O DISCUTIE INTELIGENTA CU TINE si tu nu incerci sa faci nici macar un efort sa aduci vreun argument discutiei?

Ma rog, sunt prost, ai dreptate, pentru ca am crezut ca poti si tu sa articulezi 2 idei. In schimb, tu zici, ca daca ala se foloseste ( chiar, abuzeaza, daca nu e prea mult spus ) sistemul de referali, de ce sa nu abuzez si eu de el, nu? Tu gandesti ca daca cineva fura, ce, eu de ce sa nu fur, sunt mai fraier? Mentalitate de copil, 14-15 ani..

 

Ideea de referral ( cuvantul propriu-zis inseamna sa sa recomenzi pe cineva cuiva ), este folosita pentru a atrage jucatori noi pe comunitatea B-Zone, in cazul nostru. In schimb, nu se intampla asta, ci defapt jucatorii care sunt deja in cadrul comunitatii se folosesc intre ei de acest sistem pentru bani si RP-uri.

Deci, e inutil sistemul, iar unii, pentru ca au audienta mare prin canalele de youtube, sunt avantajati din start de catre acest sistem.

Mazoku cel mai bun exemplu. La licitatie el o sa si ia CNN LS cu un cpnt, GSLS cu altu, pns plaja cu altu, pns temple cu altu, casa VW sau unde vrea el.. Are level 40 deja
Link to comment
Share on other sites

@@SEB, Stiu cati bani are dar eu nu donez doar pentru a obtine acel biz, donez de fel si nu din ambitie ci pentru ca vreau sa il am..pe langa asta...si eu detin in total 3 biz-uri, unul personal iar celalalte pe conturile prietenilor, un infernus si o suma de 4,5kk...asa cum el poate asa si eu pot...

Link to comment
Share on other sites

De ce inca mai e deschis topicul asta?

Mazoku cel mai bun exemplu. La licitatie el o sa si ia CNN LS cu un cpnt, GSLS cu altu, pns plaja cu altu, pns temple cu altu, casa VW sau unde vrea el.. Are level 40 deja

Awake are pns temple si da, Mazoku e un copil obsedat si cum spune el ca face multi bani din benzinarie temple. Eu nu cred asta.

Link to comment
Share on other sites

Buna B-zone, ma aflu astazi aici pentru a va transmite o idee, ceea ce conteaza este ca va pute-ti schimba viata radical, poate unii o sa ma judecati, o sa ma criticati, pentru mine nu conteaza cate critici primesc, conteaza ce reusesc sa creez, poate ca nu scriu corect, pana la urma faptele conteaza nu modul de exprimare.

Vreau sa lucrez cu oameni care isi doresc sa faca ceva, care viseaza la ceva si cred ca este imposibil de realizat, ei bine nu este asa, am fost si eu in locul vostru candva, ce vreau de fapt este sa va ofer sansa la mai bine, nu toti o sa acorde atentie acestei ocazii unice, varsta minima este de 18 ani, daca nu ai varsta aceasta ei bine poti astepta pana sa inplinesti acesti 18 ani, oferta va ramane mereu valabila.

Nu am venit aici sa fac reclama am venit sa recrutez oameni capabili si foarte activi, care isi doresc propria afacere.

Cei interesati sunt rugati sa imi trimita un mesaj cu adresa lor de email.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.