Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

RPG4 Opening - 1st February 2016


Bobo
 Share

Recommended Posts

Felicitari kelton pentru deschiderea a unui server nou,care sper ca si le va creste rapid,abea astept sa ma apuc de rpg4.

Dar faza e ca lvl 15 pentru mafii e prea mare,sper sa se scada la lvl 7 totusi.

Nu cred ca e prea mare. Cred ca e perfect. Munceste daca vrei sa intri in mafii. Oricum peste cateva luni o sa fie multi playeri de lvl mare + ca mafiile se deschid la urma, ai timp sa faci level pana atunci .

Mai sunt 3 zile pana la marea deschidere , abia astept ! :)>-

Link to comment
Share on other sites

Frate, nu am nimic cu voi, dar e un lag infernal pe RPG1. la waruri nu poti juca, si voi deschideti RPG4

Edit: #Sef#de#pagina

 

"Multi dintre voi s-au plans cu privire la legatura noastra cu mai multi provideri de internet din Romania, precum: Romtelecom, Next-gen, UPC, Akta si altii. Vrem sa va informam si sa va asiguram ca suntem constienti de aceste probleme si facem tot posibilul pentru a le rezolva in cel mai scurt timp. Astazi-noapte am efectuat modificari in retea ca si solutie temporara. Spunem "temporara" pentru ca am semnat deja un contract zilele trecute cu Dialtelecom pentru a ne furniza o noua legatura catre retelele afectate la orele de varf, insa implementarea acestei legaturi va mai dura cateva zile. Speram ca incepand de astazi sa nu mai avem parte de aceste neplaceri. Va multumim pentru intelegere si va dorim distractie placuta!"

 

Mesaj publicat de B-Zone.Ro pe pagina oficială a comunității.

Link to comment
Share on other sites

Vrei să joci pe serverul RPG4.B-ZONE.RO dar ai nevoie de ajutor? Fă un cont și adaugă ID-ul meu la referral, 16. Experiență și profesionalism doar la ''Yuri's Referral'' - peste 500 de referrali pe RPG2 în doar 3 luni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.