Jump to content

RPG4 Opening - 1st February 2016


Bobo
 Share

Recommended Posts

o sa fim 1000/1000 iar dupa o saptamana 200/1000...

 

bobo?

in caz ca suntem doar 100/1000 mereu o sa inchizi rpg4?

Nu-ti fa probleme de acest gen pentru ca serverul va ramane cu mult mai multi jucatori.

Link to comment
Share on other sites

bizurile pana in level 15 inclusiv 15? Oricum idee buna!

 

 

Bizurile până la nivel 15, inclusiv,
Link to comment
Share on other sites

Felicitari Bobo, in aplicatiile pentru lider/helper se iau in considerare si conturi mai vechi la care nu avem acces, putand sa dovedim ca al nostru este contul respectiv?

Edited by Sp4rrow
Link to comment
Share on other sites

Felicitari Bobo, in aplicatiile pentru lider/helper se iau in considerare si conturi mai vechi la care nu avem acces, putand sa dovedim ca al nostru este contul respectiv?

Vei vedea in modelul de postare.

Link to comment
Share on other sites

@@Bobo, iniţiativa este bună, însă nu văd rostul unui al 4-lea server. Să îți spun și de ce. Toți știm că majoritatea playerilor se vor apuca de RPG4 pentru următoarele lucruri:

 

Business-uri

Case

Funcții (Helper / Admin / Lider)

 

După ce funcțiile se vor da, casele importante se vor cumpără și de asemenea și business-urile numărul de jucători va scădea considerabil, ceva în gen cum s-a întâmplat cu RPG3 dar acesta s-a redresat în cele din urmă. Sunt sigur că după ce totul se va epuiza (case / bizuri / funcții) vor rămâne cel mult 200-300 jucători iar restul se vor întoarce pe RPG1 / 2 / 3.

 

Este pur și simplu părerea mea. Eu așa văd viitorul RPG4.

Link to comment
Share on other sites

Misto, sper sa avem cu totii sanse la staff :)

Link to comment
Share on other sites

Smecherie deschiderea, noutati pe server noi functii lider / admin / helper dar un singur lucru' este mai bine daca in ganguri puneti level 7 asa se apuca si lume de pe alte servere mai usor care vor war-uri eu vorbesc in special de rivala ca multi vor sa se apuce dar daca vede lvl 15 eu cred ca ii se cam ia, inteleg chestia cu codatii dar ori ca pui lvl 7 sau 15 tot codati vor intra dar nu e vorba de codati ci de popularea serverului acum ganditi-va la viitorul serverului, ca o sa vedeti in ganguri doar 1-2 persoane timp de 2-3-4 luni ori se lasa de server ori se muta de unde au venit rpg 1-2-3, este doar ca idee, succes cu noul rpg!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru aceasta realizare! Va multumesc pentru un nou server de care o sa ma bucur cu siguranta. O sa vedeti ca vom fi 4000 impreuna.

Edited by LV Taxi Rookie
Link to comment
Share on other sites

E si normal ca intre 50 si 60 % vin pentru functii, 20 - 30 pentru case/business-uri, si doar 10-20 4 fun. Eu ma duc insa, vreau sa incep totul de la zero, sa vad cum este sa fie toata lumea egala in bani, level, licente, s.a.m.d. Sa ne vedem cu bine :D.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.