Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

RPG4 Opening - 1st February 2016


Bobo
 Share

Recommended Posts

Abia aștept să se deschidă. Am o singură întrebare, pretul caselor si al bizurilor va fi pretul cu care il vindem la stat? Adică o casa de lei 8 e 800$ ?

Link to comment
Share on other sites

De-a bea astept sa se deschida acest server...deoarece doresc sa vad cum se descurca b-zone cu un nou serer minunat dar nu numai si pentru faptul ca Kelton si Bobo sunt niste oameni extraordinari, pentru tot ce au realizat cei doi.....Eu unu va multumesc ca ati facut B-Zone, succes.

Link to comment
Share on other sites

Sunt surprins ca apare si RPG 4, dar inca RPG 3 nu este 950+/1000 in fiecare seara sau 1000/1000.

Cum s-a intamplat acum 1 an si ceva in urma la deschiderea serverului RPG 3, a fost full doar prima saptamana si dupa fiecare s-a intors la contul lui de pe 1 sau pe 2 astfel playerii scazand drastic. Asa o sa fie si pe RPG 4, pot sa bag mana in foc ca mai mult de 250+ maxim 300 nu o sa fie pe el la cateva saptamani dupa deschidere.

Iar multi copii cred ca functia de admin sau helper este vreo joaca de copil sau cea de leader :). Acestea sunt niste responsabilitati, vai domne am helper, admin sau leader sunt smecher. Dar ma rog =] astept deschiderea serverului RPG 4

Link to comment
Share on other sites

Salut, buna idee cu deschiderea unui server nou , dar ce vreau sa precizez si ce mi se pare total absurd... De ce Doamne sa se ia in considerare conturile de pe celalalte servere ? Explica-mi si mie daca ai bine voiinta asta.

E server nou ,server 4 , ce legatura au cei de pe 1,2,3 cu ce se intampla pe celalalt server ?Eu nu ma joc 1,2,sau 3, si probabil sunt cateva persoane ca mine, inseamna ca noi nu putem avea un viitor pe server , si ma refer la faptul ca nu putem deveni lideri pentru ca nu avem alt cont pe 1,2,3 ? E aiurea Bobo sau cum te cheama ...

Cuvantul NOU , server NOU , atrage playeri NOI , sau ne invartim toti playerii pe toate serverele ?

 

Cum crezi ca se va popula serverul daca vor venii cei de pe 1,2,3 cu conturi GROSOLANE, DONATORI , Sau mai stiu eu ce vip-uri, si o sa ne ia totul ce ne e scris noua , cei NOI

Edited by LeonN
Link to comment
Share on other sites

Sunt surprins ca apare si RPG 4, dar inca RPG 3 nu este 950+/1000 in fiecare seara sau 1000/1000.

Cum s-a intamplat acum 1 an si ceva in urma la deschiderea serverului RPG 3, a fost full doar prima saptamana si dupa fiecare s-a intors la contul lui de pe 1 sau pe 2 astfel playerii scazand drastic. Asa o sa fie si pe RPG 4, pot sa bag mana in foc ca mai mult de 250+ maxim 300 nu o sa fie pe el la cateva saptamani dupa deschidere.

Iar multi copii cred ca functia de admin sau helper este vreo joaca de copil sau cea de leader :). Acestea sunt niste responsabilitati, vai domne am helper, admin sau leader sunt smecher. Dar ma rog =] astept deschiderea serverului RPG 4

Tu chiar crezi ca se deschide rpg4 pentru ca sunt "pline" celelalte 3? :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.