Jump to content

RPG4 Opening - 1st February 2016


Bobo
 Share

Recommended Posts

Am o întrebare , primii playeri vor primi bizurile sau casele gratis indiferent de level?

 

 

 

Toate casele în afară de cele de pe Vinewood vor fi la liber și vor putea fi cumpărate de către jucători dacă respecta cele 2 condiții: level și bani.

 

În concluzie, trebuie să ai banii și nivelul necesar acelei case/biz dacă vrei să o/îl achiziționezi. Nu se dă nimic pe gratis, ci vor fi prețuri foarte mici la liber, pentru ca mai apoi, să le vinzi cu prețuri mai mari.

Link to comment
Share on other sites

Frumos. Deabia aștept să se deschidă RPG 4! O să filmez la deschidere, felicitări bobo/kelton/thkillerfish/mastertrap21/blackthief/marik/kobo/casso pentru munca depusă pe cele 3 servere!

 

#XeqT. oficial

Link to comment
Share on other sites

Am o întrebare , primii playeri vor primi bizurile sau casele gratis indiferent de level?

Ai inteles gresit.

Link to comment
Share on other sites

Sistem de barbut? Economia se va spulbera în secunda doi, indiferent de ce vreți să faceți să împiedicați asta. B-Zone are una dintre cele mai bine gândite economii dintre toate serverele RPG din România, de ce vreți să o distrugeți?

 

OFF: Interesant, vom vedea pe parcurs cine și unde rămâne.

Link to comment
Share on other sites

Parca ieri imi faceam cont pe noul server RPG 2, acum vad ca in curand numarul se va dubla si B-Zone ajunge sa isi deschida al 4-lea server de RPG. Felicitari Bobo pentru treaba buna care o faci si felicitari pentru ca ai un STAFF capabil care sa te ajute in orice situatie! La cat mai multe RPG-uri deschise!

Link to comment
Share on other sites

Au ajuns să fie 1000/1000 pe cele 3 servere ale acestei comunități, se vede că au început să vină mulți și de pe rivală. o idee foarte bună cu deschiderea serverului 4.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.