Jump to content
Marik ZMR

The Tsar Bratva - Discuții / Discussions

Recommended Posts

Pleacă carson ((((((( de-aia nu mă pun eu la paintball să joc acolo am descoperit tinte noi si stiluri.

Neata ce faceti?Tot cu scoala? :))

Pleacă carson ((((((( de-aia nu mă pun eu la paintball să joc acolo am descoperit tinte noi si stiluri.

Bai gantere cand mai intri si tu?

Stiu ca ești băiat bun. Si am multe neînțelegeri cu familia în acest moment,stiu ca vrei turfs si nu suporți să nu vezi toți membri on,azi cred că voi intra.

Stiu ca ești băiat bun. Si am multe neînțelegeri cu familia în acest moment,stiu ca vrei turfs si nu suporți să nu vezi toți membri on,azi cred că voi intra.

Incearca sa mai faci si tu o logare azi.

Din cele din urma imi bag demisia chiar daca voi iesi si voi rata multe lucruri bune + FP Nu mai pot accesa pc ul o perioadă intelegeti voi o sa revin cândva cu aim.on dar pana atunci mai este ...Baftă All!

Edited by GunteratuOWNAGE

Din cele din urma imi bag demisia chiar daca voi iesi si voi rata multe lucruri bune + FP Nu mai pot accesa pc ul o perioadă intelegeti voi o sa revin cândva cu aim.on dar pana atunci mai este ...Baftă All!

Bafta!Te-am scos deja.

Știu deja că mergi SP, nu mai ascunde adevărul :)

Salut.

Bai baietii....Ce e linistea asta aici?Haideti sa facem putin spam.Ce mai faceti?

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.