Jump to content
Marik ZMR

Red Dragon Triad - Discuții / Discussions

Recommended Posts

ro32.png

Discuții

Doar membrii facțiuni au voie să posteze aici.

uk32.png

Discussions

Only faction members are allowed to post here.

Edited by Marik ZMR

Salutare dragi mafioti, eu sunt noul Mountain Master al factiunii Red Dragon Triad, sper sa facem treaba buna.

#primulpost

Nu spera ma, Josh, impunele! :)) #aldoileapost #mountainmasterD.K

Salut colegi, se pare ca am cel de-al treilea post aici, mai bine mai tarziu decat niciodata. #ButelieHD :))

Salut prietenii mei, sper sa ne intelegem bine impreuna si sa facem ce este mai bine pentru mafie, in concluzie sper sa cucerim cat mai multe turf-uri!

Se platesc amenziile pentru warurile de azi? din moment ce Morph a avut -17 =))

De ieri si mai exact de la ora 21:40 aproximativ sunt noul vostru sub-leader. Tot ce va cer este sa ma ascultati atat pe mine cat si pe liderul nostru dar si pe D.K. O seara frumoasa tuturor si va astept pe toti maine la war-uri.

De ieri si mai exact de la ora 21:40 aproximativ sunt noul vostru sub-leader. Tot ce va cer este sa ma ascultati atat pe mine cat si pe liderul nostru dar si pe D.K. O seara frumoasa tuturor si va astept pe toti maine la war-uri.

Daca nu erai tu, cu organizarea, nu faceam 4/4 wars.

• Upvote 1

@, Nu numai eu am contribuit la organizare si la castigarea war-urilor. Cu totii am facut-o. O sa avem si zile proasta dar nu vom lasa ca asta sa ne doboare.

Am refăcut evidenţa la wars din data de 07.06.2016 vă rog să verificaţi şi să vă plătiţi amenzile, dacă sunt.

@,

Bine sa faci sa platesti!

Ceva fun jaja.

Noi suntem prafalaii fara o chifla in burta, ca doar ei ne-au dat-o la hq nostru, da no?

aohwAUb.png

38CZ9mi.png

hPdAniQ.png

RHCv9Q2.png

Sg6SclZ.png

kLBeOLj.png

cIlsE8C.png

7nJvbP1.png

rOiw8Xt.png

RAp4E5O.png

WobBY6c.png

Dati-mi ba si mie o tinta mica si de culoare deschisa va rog.

Vrei sa vezi daca e de casa? :)). Noapte buna baieti am rupt ttb-Ul, sa vedem de ce e instare so SP. Tot Asa .

Buna dimineata tuturor, sper ca azi nu sunt nevoit sa mai fac spam pe chat ca sa stati unde va spun. Am experienta la tactica si organizare dar am nevoie si de voi sa ascultati.

@,

Organizatorule, ai uitat de evidenta? :))

A fost postata evidenta la war din data de 08.06.2016, va rog sa verificati topicul, cei care au primit amenda, aveti timp 24/h sa o platiti.

Am vazut, ma scuzi in legatura cu evidenta, am crezut ca o faci tu :))

Astazi nu a fost o zi prea buna, asta a fost primul meu wrost de cand sunt pe comunitate, 2 ani. :)) Sper ca maine sa ne mobilizam si sa nu mai facem ture cu ALT de HQ.

• Upvote 1

Astazi avem defender, daca pierdem vreun turf, mergeti cu alt pana la cnn LS si inapoi.

A fost postata evidenta din 09.06.2016, aveti 24/h sa va platiti amenzile. Rusine celor care au stat afk in HQ la ultimul war, dar ve-ti fii sanctionati cu FW, sa nu credeti ca daca e spam pe moment, nu ve-ti fii prinsi pe parcurs. Ori sunteti activi, ori demisiile sunt deschise pentru toti.

Edited by D K ZEW
  • Upvote 1

Sper sa nu fie gen sa pierdem si deodata sa mergem cu alt pe toata mapa 2 ture

@, Esti Visinescu si ne antrenezi ca pe nationala romaniei =))) . Sper sa nu mai fie AFK-isti la war ca se simte pe turf.

Nimic activitate pe aici?

@, Este si activitate pe aici dar mai slabuta, sper sa se aleaga un lider mai repede sa putem ataca si noi calumea si sa organizam mai bine factiunea..pare rau sa aud ca morphyne a jucat cu cod si ca si d.k a luat ban pentru report aiurea.