Jump to content

Echipa B-Zone urează tuturor Paște Fericit!
V-am pregătit un Quest total special pe serverele RPG. Detalii aici

Marik ZMR

LS Police Department - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

SRinxzK.png

ro32.png

Discuții

Doar membrii facțiunii au voie să posteze aici.

uk32.png

Discussions

Only faction members are allowed to post here.

Edited by Chief CreS

Am hotarat sa deschid acest topic.

Am rugamintea sa nu faceti posturi doar pentru "+1", sa folositi un limbaj decent, sa nu vad certuri sau injurii pentru ca voi fi obligat sa-l inchid pana va veti remedia comportamentul si de asemenea, veti fi sanctionati.

Salutare băieţi! Succes la raport, eu l-am început deja.

Primul post aici . Salut baieti . Succes la rapoarte si grija mare la posthunteri... Sunt peste tot!! Aici G_Man.

@,Salut! Te rog ca de data viitoare sa apara minim 10 cuvinte intr-o postare. Si nu incepeti cu: "Salut! Ce faceti? Eu am plecat nu stiu unde"

• Upvote 1

Salutare tuturor.

Pe aceasta cale vreau sa atentionez membrii echipei rutiere sa nu urmeze exemplul lui D3xter. Incercati sa va ganditi de 2 ori inainte de a acorda o amenda si sa va ganditi daca dovezile sunt suficiente pentru a acorda sanctiunile.

• Upvote 1

Va rog sa incepeti sa recititi(pentru ca am facut un mic UPDATE) si sa folositi codurile din "Code List". Nu este optional acest lucru, ci OBLIGATORIU. Am luat aceasta decizie pentru o mai buna functionare a factiunii si pentru a sporii profesionalismul cu care ne dezvoltam activitatea. Asemenea imbunatatiri ale procedurilor de desfasurare a activitatii vor aparea pe parcurs, considerand ca membrii factiunii se perfectioneaza, iar cerintele si asteptarile vor creste direct proportional cu vechimea lor.

Va rog sa incepeti sa recititi(pentru ca am facut un mic UPDATE) si sa folositi codurile din "Code List". Nu este optional acest lucru, ci OBLIGATORIU. Am luat aceasta decizie pentru o mai buna functionare a factiunii si pentru a sporii profesionalismul cu care ne dezvoltam activitatea. Asemenea imbunatatiri ale procedurilor de desfasurare a activitatii vor aparea pe parcurs, considerand ca membrii factiunii se perfectioneaza, iar cerintele si asteptarile vor creste direct proportional cu vechimea lor.

10-1

Nimic azi la raport, am avut multe teme. Recuperez mâine. Noapte bună, cops!

Bunã seara dragi colegi, eu sunt noul coleg, treceți la citiți Code List, am auzit că, Cres sancționează rau, aveți grija, pwp.

@, Buna seara colegi . Stati sa ma vedeti pe mine in actiune .. Au cam inceput sa se fereasca toti de mine :)))

De mine ce să mai zic? De când i-am stricat live-ul lui Mazoku cu wanted 6 + kill parcă toţi mă ocolesc.

• Upvote 1

De mine ce să mai zic? De când i-am stricat live-ul lui Mazoku cu wanted 6 + kill parcă toţi mă ocolesc.

Eu am pus contract pe Mazoku de 3 ori. O dată pe 9k, o dată pe 10k şi o dată pe 4k (tot în live,mi-a fost milă de "Jamaicanii" lui).

Numai eu am noroc la post-hunteri?

Salutare! In sfarsit mi-am terminat raportul :)))

@,@, @, Minim 10 cuvinte sa aveti intr-o postare.

Edited by South NariaM Legend

Sedinta va avea loc sambata sau duminica seara, @Chief CreS?

Ultima oară aşa a rămas, mâine la 19. Aşteptăm să vedem ce zice CreS.

Cum v-am spus si in game celor ce erati prezenti, sedinta si antrenamentul se vor tine conform regulamentului, astazi la ora 19:00, respectiv 20:00.

Salut baieti, aici avem un videoclip realizat de colegul nostru Zen la eventul de aseara, calitatea nu este prea buna dar merge.

, o zi buna !